• Головна
  • Плюси і мінуси традиційних пунктів обміну валют
Реклама
18:42, 14 липня 2020 р.

Плюси і мінуси традиційних пунктів обміну валют

Реклама

Розвиток інтернету і онлайн-банкінгу дозволило розширити можливості дізнатися найбільш вигідніщі курси валют в ужгороді в мережі, що значно знижує фінансові витрати. Клієнта, який хоче дізнатися курс валют Ужгород в стаціонарному пункті сайт Обмінка Ужгородздивує вибором варіантів. Якщо всього три роки тому обміняти долар в гривню можна було тільки в банках, в даний час крім стаціонарних обмінних пунктів для обміну валют ужгород, існує три моделі обміну.

Дізнатися курс євро ужгород, а також вигіднокупити валюту ужгород ви можете прямо зараз в Обмінці!

Онлайн обмінні пункти

Інтернет обмінні пункти валюти по обміну usd to uah є найпопулярнішою моделлю. В даний час на нашому ринку їх більше 30. Як правило, пропозиція обміну електронних грошей - це дуже привабливий обмінний курс валют ужгород сьогодні, низький спред (різниця в цінах купівлі і продажу долара) і в більшості випадків відсутність комісії за переклад.

Платформи соціального обміну

Другий тип - це платформи соціальних обмінів, які, на відміну від обмінних пунктів електронних грошей, взагалі не купують валюти, а зберігають гроші клієнтів на валютних рахунках до тих пір, поки транзакції між користувачами стають взаємодоповнюючими. Дві з найбільших платформ обміну валюти в нашій країні стягують комісію по 0,2% з кожної зі сторін біржі, тобто в цілому 0,4% від суми угоди.

Портал покупки валюти

Третя модель - єдиний портал покупки валюти групи ринків, який накопичує валюти від клієнтів, які оплачують іпотечні кредити в іноземній валюті, і в один час робить оптові покупки на міжбанківському ринку для всіх, щоб потім розділити валюту між клієнтами і автоматично погасити їх внесок по кредиту. На жаль, за допомогою портала можна тільки купити долар, обміняти євро і швейцарські франки оскільки вони орієнтований на позичальників. Крім того, його маржа становить 0,99%, що є однією з найбільших комісій за онлайн обмін валюти.

Переваги та недоліки індивідуальних моделей обміну

Всі моделі мають свої переваги і недоліки, але є причина, по якій на нашому ринку існує більше 30 обмінних пунктів, що пропонують вигідний обмін валют, в той час як існує всього декілька платформ для соціального обміну.

Перш за все, обмін валют пропонує привабливий курс долара і дуже маленькі спреди. На поточному рівні конкуренції ви можете знайти пропозиції, в яких спред варіюється від 0,5 до 1% без будь-яких додаткових витрат на переклади. Другою за важливістю перевагою є час.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...