• Головна
  • На Кам'янеччині працювала мобільна робоча група з вивчення стану доріг
14:52, 7 липня 2020 р.
Надійне джерело

На Кам'янеччині працювала мобільна робоча група з вивчення стану доріг

Фото: Кам'янець-Подільська РДА

Фото: Кам'янець-Подільська РДА

Сьогодні на території Кам’янець-Подільського району працювала мобільна робоча група з вивчення стану доріг місцевого значення.

До складу групи увійшли начальник управління регіонального розвитку та будівництва Хмельницької облдержадміністрації Віра Бригадир, голова Кам’янець-Подільської райдержадміністрації Анатолій Бернашевський, директор державного підприємства "Хмельницька обласна служба місцевих автодоріг" Сергій Дуда та директор ПП ВКФ "Будмонтажсервіс" Олександр Заяць. Повідомляє пресслужба Кам’янець-Подільської РДА.

Мобільна робоча група зосередила свою увагу на території Староушицької об’єднаної територіальної громади, де розвиток інфраструктури в цілому та ремонт доріг зокрема вважають одним із основних завдань, що стоять нині перед органами місцевого самоврядування.

В ході роботи члени робочої групи оглянули дорогу "Нефедівці-Лучки". Цього року вдалося відремонтувати 700 м цієї дороги. Відновлений відрізок простягається від автозупинки в с.Нефедівці до повороту на с. Лучки, покриваючи зазначене перехрестя. За словами голови Староушицької ОТГ Анатолія Тимчука, ці роботи було профінансовано в сумі близько 2 мільйонів гривень з Державного дорожнього фонду. Нині на цьому відрізку ще планують обладнати присипні узбіччя та встановити дорожні знаки на перехресті для регулювання дорожнього руху.

Рік тому, у 2019 році, завдяки фінансуванню з того ж Дорожнього фонду в розмірі близько 9 мільйонів гривень вдалося відремонтувати 2 кілометри дороги "Нефедівці – Подільське" від повороту на с.Лучки до Подільського.

Нагального ремонту потребує й дорога, що веде від траси "Кам’янець-Подільський — Стара Ушиця" до с. Гораївка Староушицької ОТГ. Ця дорога має стратегічне значення, адже веде до туристичної перлини нашого краю, та й України загалом, — Бакотської затоки та Бакотського чоловічого скельного монастиря.

Серед основних завдань, які треба вирішити перед тим, як розпочинати ремонтні роботи, є отримання дозволів від відповідних інстанцій на вирубку рослинності на узбіччі. Адже згідно із документацією, ширина цієї дороги має сягати 6 метрів. Як відзначає голова ОТГ, вони самі забезпечать та профінансують вирубку, головне — отримати на це дозвіл.

Проводяться ремонтні роботи й на ще одному об’єкті стратегічного значення для громади — вулиці Головній, яка веде до обласного дитячого санаторію "Дністер", в якому оздоровлюються діти зі всієї області. Це є дорога комунальної власності, але ремонтні роботи на ній фінансуються з Державного дорожнього фонду за спеціальною Програмою. Із місцевого бюджету об’єднаної громади було профінансовано виготовлення проектно-кошторисної документації на цей об’єкт у сумі 100 тисяч гривень.

Підрядною організацією при виконанні робіт на всіх об’єктах виступало ПП ВКФ "Будмонтажсервіс" (директор Олександр Заяць), і варто відзначити, що учасники мобільної групи залишилися задоволеними роботою підрядника.

Результати роботи мобільної групи засвідчили, що в Староушицькій громаді плідно працюють над тим, аби не лише покращити життя тих людей, які проживають на території, а й створити комфортні умови для гостей, котрі відвідують громаду. А останніх з кожним роком стає все більше, бо ж Стара Ушиця має що показати не лише Україні, а й світові.

На Кам'янеччині працювала мобільна робоча група з вивчення стану доріг , фото-1

Фото: Кам'янець-Подільська РДА

Читайте також: "У Кам'янці 5-річний хлопчик гуляв без супроводу".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Чекатиму, доки відкриють кордони, і поїду в Європу/Азію/Африку/Америку.
19,7%
Оберу один із варіантів відпочинку в Україні.
25,4%
Не маю коштів на відпочинок.
45,1%
Не планую літній відпочинок, адже після довгого карантину хочеться попрацювати.
9,9%
#стан доріг #дорога #мобільна робоча група #районна рада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...