• Головна
  • У Кам'янецькій-Подільській РДА обговорили будівництво станції водних атракціонів на території району
18:41, 29 червня 2020 р.
Надійне джерело

У Кам'янецькій-Подільській РДА обговорили будівництво станції водних атракціонів на території району

Фото: Кам'янець-Подільська РДА

Фото: Кам'янець-Подільська РДА

Розвиток туристичної галузі — один із напрямків роботи, що перебуває під пильним контролем Президента України Володимира Зеленського. Під час минулої зустрічі із представниками турбізнесу, що відбулася в Кам’янці-Подільському, Глава держави наголосив на необхідності приваблення в Україну іноземних туристів та заохочення самих українців відкривати для себе нові місця рідної країни.

З метою розвитку туристичної привабливості нашого регіону та напрацювання спільного плану дій щодо розвитку туристичної галузі краю в Кам’янець-Подільській районній державній адміністрації відбулася робоча зустріч голови райдержадміністрації Анатолія Бернашевського з представниками туристичної галузі, громадських організацій, територіальних громад району та Асоціації готельєрів міста Кам’янця-Подільського, повідомляє пресслужба Кам'янець-Подільської РДА.

Зустріч пройшла у форматі конструктивного діалогу і була корисною для всіх, хто зібрався за круглим столом. Адже в підсумку вдалося обговорити багато питань, які є нагальними й важливими для подальшого успішного розвитку туризму в районі.

Учасники зустрічі обговорили питання можливості встановлення туристичного збору на туристичних об’єктах району, розвитку "зеленого" туризму та належної підтримки й облаштування місць, які є цікавими для відвідувачів.

Піднімалися під час робочої зустрічі й питання розробки туристичних піших та велосипедних маршрутів, інвестиційно-привабливих площадок, можливість облаштування місць для реалізації товарів місцевих умільців та виробників еко-продукції, гастротуризму та популяризації традиційної місцевої кухні.

Особливе значення для приваблення туристів у наш регіон має розвиток інфраструктури, без якої навіть найцікавіший об’єкт втрачає свою привабливість. Тому в програму робочої зустрічі були включенні й питання логістики та інфраструктури. Серед масштабних проектів в цьому руслі — будівництво аеропорту, налагодження зручного транспортного сполучення та будівництво кемпінгових містечок.

Зважаючи на те, що Кам’янеччина багата водними ресурсами — нашою територією протікає Дністер, одна з найбільших річок України, — всі учасники зустрічі погодилися, що доцільним є будівництво на території району потужної станції водних атракціонів.

Дотичним до цього є питання розвитку каньйону — ще однієї кам’янецької туристичної цікавинки. Тож проект його розвитку теж був винесений на порядок денний робочої зустрічі.

Відкрити Кам’янеччину не лише для України та українців, а й для всього світу, вивести на якісно новий рівень туристичну галузь регіону та створити всі умови для того, аби наш край став ще привабливішим для українського та іноземного туриста — ті стратегічні цілі, які виробили для себе учасники зустрічі. Умовою ж їх швидкого та успішного досягнення є консолідація зусиль влади, органів місцевого самоврядування та громадськості.

Читайте також:"У Дністрі втопився 32-річний чоловік".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так, для мене це зручний канал комунікації.
42,1%
Ні, я підписаний/на на Телеграм-канал, мене все влаштовує.
15,8%
Читаю новини безпосередньо на сайті.
36,8%
Переглядаю інформацію сайту через соціальну мережі Фейсбук, Твіттер.
0,0%
Слідкую за контентом у соціальній мережі Інстаграм.
5,3%
#туризм #Кам'янеччина #атракціони #туристичні маршрути
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...