У Кам'янці-Подільському визначили переможців "КібеБруківки"

У Кам'янці-Подільському визначили переможців "КібеБруківки", Ірина Ільницька

Оголошено список переможців "КібеБруківки" - ІV Кам'янець-Подільського Міжнародного кінофестивалю "Бруківка", який відбувся 16 травня в онлайн-форматі на День міста Кам'янця-Подільського і зібрав в сумі майже 2,5 тисячі глядачів на платформах Twitch, Youtube, Instagram та Facebook.

Український аматорський короткометражний фільм:

1 місце - Followers (2019), Режисери Роберт Куньєвський та Діна Ібрагімова, Україна/Польща.

2 місце - Sir Chub de Pigi (2019), Режисер Олександр Гойсан, Івано-Франківськ.

3 місце (1) - The Elephants (2020), Режисер Заур Джафаров, Київ.

3 місце (2) - Hunters (2019), Режисер Сандра Алексєєва, Одеса.

Український професійний короткометражний фільм:

1 місце (1) - HYPE (2019), Режисер Віктор Буток, Київ.

1 місце (2) - FAMILY NAME IN THE POCKET (2019), Режисер Степан Коваль, Київ.

2 місце - DEPENDENCE (2019), Режисер Валерія Ходос, Київ.

3 місце - S(HE) (2019), Режисер Олена Рубашевська, Донецьк.

Міжнародний короткометражний фільм:

1 місце - Suitcase Without A Handle (2019), Режисер Сергій Куклов, Білорусь.

2 місце - Blue Matter (2019), Режисер Андреа Гатопулос, Італія.

3 місце - Fata Morgana (2020), Режисер Ангеліна Комарова, Франція та Україна.

Короткометражні фільми у жанрах кіберпанк, пост-апокаліпсис, жахи та наукова фантастика:

1 місце - Fury of the dragonslayer 7 (2020), Режисер Микола Бурденій, Сторожинець, Чернівецька область.

2 місце - One Life (2020), Режисер Максим Мельник, Тернопіль.

3 місце - Replica (2020), Режисер Альваро-де-ла-Хос, Іспанія.

Короткометражний фільм до 60 секунд:

1 місце - Autumn (2019), Режисер Жан-Марі Вілньов, Франція.

2 місце (1) - La petite mort (2020), Режисер Ігнасіо Родо, Іспанія.

2 місце (2) - It's not over yet (2019), Режисер Джанлука Гранокіа, Італія.

3 місце - Filter Selfie (2019), Режисер Еліна Пупіна, Україна.

Короткометражні фільми про "Коронавірус" / COVID-19:

1 місце - Covid - 19 From Outer Space (2020), Режисери Едоардо Нерві, Леа Борньотто та Віра Борніотто, Італія.

2 місце - Маніякюр (2020), Режисери Коля Бурдейній та Юлія Мельник, Україна.

3 місце - Killing of Time (2020), Режисер Ніл Мерфі, Іспанія.

У Кам'янці-Подільському визначили переможців "КібеБруківки", фото-1 У Кам'янці-Подільському визначили переможців "КібеБруківки", фото-2 У Кам'янці-Подільському визначили переможців "КібеБруківки", фото-3 У Кам'янці-Подільському визначили переможців "КібеБруківки", фото-4 У Кам'янці-Подільському визначили переможців "КібеБруківки", фото-5 У Кам'янці-Подільському визначили переможців "КібеБруківки", фото-6 У Кам'янці-Подільському визначили переможців "КібеБруківки", фото-7

Читайте також:"У Кам'янці-Подільському знову горіло сміттєзвалище".

кінефестиваль Бруківка Кібербруківка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
29 переглядів в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073