• Головна
  • Розпочало ремонт дорожнього покриття у напрямку Кам’янець-Подільський – Стара Ушиця
15:07, 6 травня 2020 р.
Надійне джерело

Розпочало ремонт дорожнього покриття у напрямку Кам’янець-Подільський – Стара Ушиця

Фото: Староушицька громада

Фото: Староушицька громада

Дуже болючим було питання про стан дорожного покриття напрямку Кам’янець-Подільський – Стара Ушиця. Адже проступово з роками йде руйнація асфальту. Слід нагадати, що мережу доріг місцевого значення району в основному було сформовано у 70-90 роках минулого століття. На сьогодні біля 90% доріг за своїми експлуатаційними характеристиками не відповідають вимогам нормативних документів за показниками рівності, наявності ямковості та деформацій покриття проїзної частини.

Керівництво громади постійно звератається у відповідні органи щодо проведення ремонту на даній дорозі. В минулому році було надіслано ряд офіційних листів на Офіс презедента, Службу автомобільних доріг Хмельницької області. Анатолій Тимчук звертався до народного депутата Ігоря Марчука та голови Хмельницької обласної державної адміністрації Дмитра Габінета із даним питанням, зазначає пресслужба Староушицької громади.

На капітальний ремонт цієї ділянки дороги потрібні дуже великі кошти і їх залучити поки що із державного бюджету неможливо. Але вже в цьому році служба автомобільних доріг розпочала ямковий ремонт дорожнього полотна в даному напрямку. На сьогоднішній день вже проведено ремонт на більшій частині дороги. І як результат командної роботи усіх гілок влади, а саме починаючи від Староушицької ОТГ, районної адміністрації, обласної адміністрції та народного депутата маємо вже позитивний результат, а саме – ремонт дороги.

Дуже важливо що ця робота в даний час проводиться. Ми також вдячні працівникам Кам’янець-Подільської ДЕД, що задіяні в даній роботі, - додає пресслужба.

Читайте також:"Колибаївська громада отримала кошти на капітальний ремонт доріг".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Коронавірус - це...
проголосувало 87 відвідувачів
Глобальна змова
29,9%
Вигадка
3,4%
Реальна епідемія
62,1%
Не знаю, але боюсь
2,3%
Важко відповісти
0,0%
Інше
2,3%
#громада #ОТГ #дорога #ремонт #Стара Ушиця
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...