Новини компаній
09:00, 28 квітня 2020 р.

Страхування - спокій в бурю

Новини компаній

Страхування не дарма віднесено до критичних галузей економіки, і Кабмін дозволив працювати страховим компаніям поряд з роздрібною торгівлею продуктами харчування, паливом, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення.


Адже навіть вірус не в змозі зупинити звичайне життя. Авто ламаються, сусіди затоплюють, та й хвороби, крім COVID-19, не зникли як за помахом чарівної палички. І в нинішній складній ситуації, якщо є страховка, як мінімум, частина проблема вирішується простіше.

У 2019 року у Топ-5 найбільш популярних видів страхування в Україні увійшли:

• страхування життя

• ОСЦВ

• страхування наземного транспорту

• медичне страхування

• страхування від нещасних випадків

Раніше в Україні найпоширенішим видом страхування було страхування наземного транспорту, але очікується, що після карантину українці також почнуть приділяти більшу увагу страхуванню свого життя і здоров'я.

Як вибрати страхову компанію? На що звертати увагу в першу чергу?

Багато компаній заявляють значні суми страхових премій, але в першу чергу необхідно звертати увагу на співвідношення премій і виплат. Адже важливо не те, скільки коштів отримав страховик, а те, скільки він виплатив клієнтам, тому що заради цього укладається договір страхування.

Наприклад, за підсумками 2019 року на топ-30 СК припало 75% страхових премій. І лише 18 з них виявилися лідерами і по виплатах.

Страхова компанія ARX виявилася № 1 в обох списках - як по преміях, так і по виплатах. Сума валових премій склала 2.3 млрд гривень. Сума чистих срахових виплат в 2019 році склала 961,2 млн грн. Сума страхових премій фізичних осіб склала 1,45 млрд. грн, і це на 22% перевищує показник попереднього року. В середньому ARX виплачує клієнтам 4 млн грн в день.

Зараз, для зручності і безпеки своїх клієнтів, багато своїх сервісів компанія пропонує онлайн. Наприклад, повністю онлайн, на сайті компанії, можна придбати ОСЦВ і "Автоцвілка. Все включено". Онлайн можна не тільки придбати страховий продукт, але і врегулювати збитки - ARX ще кілька років тому запустила сервіс телеврегуліровання по КАСКО.

Важливо також, що сервіс дистанційних оплат payments дозволяє клієнтам оплачувати страховку без відвідування офісу або візиту в банк - з розстрочкою, оплачуючи страховку картою. Клієнту не потрібно нікуди їхати, все відбувається безконтактно і віддалено.

"Наша компанія перевела на віддалену роботу всі сервіси, - говорить Голова правління страхової компанії ARX Андрій Перетяжко.

Нам такий перехід дався досить легко, так як компанія в силу високих корпоративних стандартів завжди була готова до можливих криз, мала відповідні плани під різні сценарії, будь це масові заворушення, стихійні лиха або пандемія. Ми завжди виконували зобов'язання перед своїми клієнтами, і це не змінить жодна криза- додає глава компанії ARX.

Компанії вдається не тільки вести бізнес, а й допомагати в боротьбі з пандемією СOVID-2019. Нещодавно ARX передав лікарям  Київської міський лікарні №9 710 сучасних захисних костюмів для лікарів, оскільки саме медпрацівники опинилися під ударом. У найближчих планах компанії також передача захисних масок. В цілому сума багодійної допомоги склала 300 000 грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...