
17:17, 21 квітня 2020 р.
Надійне джерело
У Кам'янці-Подільському проводиться дезінфекція парогенератором

Фото: Михайло Сімашкевич, Фейсбук
Сьогодні, 21 квітня, міський голова Михайло Сімашкевич проінформував кам'янчан, де відбулася дезінфекція парогенератором у Кам'янці-Подільському.
Михайло Євстафійович на власній Фейсбук-сторінці зазначив:
На цих фото і відео бригада швидкого реагування КП "Кам'янецький парк" дезінфікує територію м'ясного павільйону та оптового ринку. Крім того, здійснено хімобробку зупинок міста, тротуарів селища цементного заводу, мікрорайону.
Читайте також:"У Міністра охорони здоров'я України виникли питання до проведення ПЛР-тестування у Хмельницькій області".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:15
Вчора
15:12
26 червня
Оголошення
18:24, 20 червня
00:12, 22 червня
18:24, 20 червня
00:12, 22 червня
18:24, 20 червня
Коментарі