• Головна
  • У Кам'янці-Подільському заборонили партнерські пологи
13:46, 23 березня 2020 р.
Надійне джерело

У Кам'янці-Подільському заборонили партнерські пологи

Фото: "Українська правда. Життя"

Фото: "Українська правда. Життя"

У зв'язку з нестійкою епідемічною ситуацією із захворюваністю на коронавірус COVID-19, Адміністрація КНП "Перинатальний центр" Кам'янець-Подільської міської ради, звертається до населення регіону , зокрема до вагітних жінок та матерів.

Адміністрація повідомляє про заборону відвідувань пацієнтів у стаціонарних відділеннях закладу та практики партнерської підтримки у пологах. Повідомляє прес-служба Кам'янець-Подільського перинатального центру.

Консультування вагітних лікарями-акушер-гінекологами жіночої консультації Перинатального центру буде проводитись в телефонному режимі. Робота жіночої консультації відбувається згідно графіків прийому з мінімальною одночасною присутністю, уникаючи скупчень.

Надання невідкладної медичної допомоги надається в робочому режимі. Призупиняється планова госпіталізація у стаціонарні відділення закладу та проведення планових операцій.

Зазначені заходи введені до особливого розпорядження. При появі ознак респіраторного захворювання першочергово потрібно звернутися до свого сімейного лікаря в телефонному режимі. 

Читате також: "На Кам'янеччині підвіз медперсоналу здійснюватимуть шкільні автобуси".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так.
50,4%
Ні.
16,7%
Я не планував/ла їхати за кордон найближчим часом.
32,9%
#пологи #партнерські пологи #телефонний режим #коронавірус #карантин
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Оперативна інформація про COVID-19 (коронавірус) на території міста Кам'янець-Подільський та Кам'янець-Подільського району. "3849.com.ua" працює для вашої безпеки.
live comments feed...