
09:48, 14 лютого 2020 р.
Надійне джерело
У Кам'янці-Подільському відновлюють навчання у школах

Фото: "regionews.sumy.ua"
Сьогодні, 14 лютого, протиепідемічна комісія повідомила про те, що кількість хворих на ГРВІ та грип у Кам’янці-Подільському зменшується.
Якщо раніше було більше тисячі випадків захворювань у тиждень, то за минулий - 600. Тим не менше, зважаючи на мінливість погоди, медики рекомендують батькам слідкувати, щоби діти одягалися відповідно до погодніх умов.
З 17 лютого у закладаз загальної середньої освіти Кам'янця-Подільського відновлюється навчальний процес. Нагадаємо, що карантин у школах розпочався з 23 січня.
Читайте також:"Вихідні у Кам'янці-Подільському"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:08
Вчора
09:48
24 червня
14:18
23 червня
ТОП новини
Оголошення
15:10, 22 червня
22
10:45, 14 червня
17
15:15, 22 червня
Коментарі