• Головна
  • ПАТ "Подільський цемент" перевірятиме екологічна інспекція
15:52, 12 лютого 2020 р.
Надійне джерело

ПАТ "Подільський цемент" перевірятиме екологічна інспекція

Фото: "menr.gov.ua"

Фото: "menr.gov.ua"

За дорученням Прем'єр-міністра Олексія Гончарука Державна екологічна інспекція найближчим часом проведе комплексну перевірку підприємств, які становлять небезпеку для навколишнього середовища.

У списку таких підприємств близько 200 об'єктів по всій Україні. Повідомляє прес-служба Міністерство енергетики та захисту довкілля України.

Зараз Держекоінспекція готує перевірку перших 35 підприємств зі списку. Слід зазначити, що перевірятимуть як державні, так і приватні підприємства щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства. Адже від викидів шкідливих речовин, забруднення води та повітря потерпають мешканці всієї України, що погіршує стан їхнього здоров’я та порушує право на чисте довкілля.

Ми зацікавлені у максимальній прозорості та відкритості перевірок. Тому вони будуть проводитися із залученням медіа з метою фіксації порушень та оприлюднення результатів.

У списку таких підприємств близько 200 об’єктів по всій Україні, серед яких ПАТ "Подільський цемент", що розташований у селі Гуменці Кам’янець-Подільського району.

Хмельницьке підприємство відноситься до списку найбільших забруднювачів довкілля по викидах в атмосферне повітря.

Перевірки проводитимуть із залученням медіа, щоби процес перевірок був максимально прозорим та відкритим.

Однією з найбільших проблем є недопуск екоінспекції на об’єкти. Це свідчить про намагання забруднювачів приховати факти порушень та уникнути відповідальності за шкоду, заподіяну довкіллю.

Зауважимо, що ситуація з дотриманням природоохоронного законодавства в нашій країні вимагає термінового втручання. Однією з причин є те, що Державна екологічна інспекція працювала неефективно та не виконувала поставлених завдань. На сьогодні її робота відновлюється та виходить на новий рівень з метою належного захисту довкілля.

Читайте також: "Кам'янецькі студенти посіли призові місця на турнірі".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#підприємство #забруднення #екологія #Подільський цемент
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...