
15:34, 12 лютого 2020 р.
Надійне джерело
Кам'янецькі студенти посіли призові місця на турнірі з дзюдо

Фото: мережа Інтернет
Днями відбувся турнір серії Grand Slam у Парижі (Франція)з дзюдо, на якому спортсмени Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка посіли призові місця.
Студентка факультету фізичної культури Дар’я Білодід здобула золото. Повідомляє прес-служба "Студентського меридіану".
У фіналі Дар’я перемогла дзюдоїстку з Японії Вакану Кога у ваговій категорії до 48 кг.
Георгій Зантарая, випускник факультету фізичної культури, отримав бронзу, перемігши українця Богдана Ядова у ваговій категорії 66 кг.
Читайте також: "У Кам’янці-Подільському приборкали вогонь у житловому будинку".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:08
Вчора
09:48
24 червня
14:18
23 червня
ТОП новини
Оголошення
10:09, 18 червня
1
15:15, 22 червня
2
12:20, 19 червня
13:44, 17 червня
9
Коментарі