13:39, 27 січня 2020 р.
Надійне джерело

На Кам'янеччині підбили підсумки спортивного року

4 січня районний центр культури і мистецтв "Розмай" зібрав у своїх стінах найкращих спортсменів та тренерів Кам’янеччини.

Тих, хто своїми спортивними здобутками прославляє наш регіон на високих п’єдесталах не лише України, а й світу. Повідомляє Кам’янець-Подільська РДА.

В цей день в районі підбивали підсумки спортивного року – 2019 та відзначили найкращих представників галузі фізичної культури і спорту. Минулого року спортсмени Кам’янеччини взяли участь у 46 обласних змаганнях, на яких завоювали 72 призових місця, 31 з них — перше.

У складі збірних області 46 спортсменів району взяли участь в 11 всеукраїнських змаганнях, на яких вибороли 8 призових місць. А 7 спортсменів у складі збірних України брали участь у 6 міжнародних змаганнях, де завоювали 3 призові місця.

Привітали спортсменів і їхніх наставників та побажали їм подальших злетів і перемог на спортивних аренах різного рівня голова районної ради Віктор Кривак та керівник апарату райдержадміністрації Віктор Гнатюк. Також кращим спортсменам за підсумками 2019 року було вручено премії.

Привітали й нагородили спортсменів Кам’янеччини і начальник відділу культури, туризму, молоді і спорту Віктор Дорож та директор районної ДЮСШ відділу освіти Олег Ковальчук.

До нагородження також запросили спортсменів Орининської сільської ради, яка посіла І місце в огляді-конкурсі на краще спортивне село району, та команду "Автостріт", срібного призера чемпіонату області з футзалу ФСТ "Колос", чемпіона району з футболу та футзалу, володаря Кубка району пам’яті Анатолія Крупицького, фіналіста Кубка району з футболу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію