14:51
Вчора

Фото: Центр розмінування
24 грудня Центр розмінування відвідала помічник народного депутата VII i VIII скликань, голови ГО "Ми-кам’янчани" Володимира Мельниченка Тетяна Мельниченко.
Напередодні новорічних та різдвяних свят Тетяна Володимирівна привітала військовослужбовців і працівників Центру з прийдешніми святами, побажала їм наснаги у виконанні службових обов’язків, благополуччя та миру у новому 2020 році. А найменшим членам родин кам’янецьких саперів від фонду "Ми-кам’янчани" було вручено солодкі подарунки.
Читайте також: "Прийнято бюджет міста на 2020 рік"
Коментарі