У Кам'янці визначили кращих спортсменів 2019

Фото: "Сорока", Книш Маргарита
Фото: "Сорока"

Пропонуємо вам ознайомитися з іменами кращих спортсменів за підсумками досягнень 2019 року.

10 кращих спортсменів

Шлопко Тетяна – майстер спорту України міжнародного класу, дворазова чемпіонка світу з пауерліфтингу, К-ПНУ ім. І. Огієнка.

Головатюк Роман – заслужений майстер спорту України, чемпіон світу з кікбоксингу, СК "Прайд".

Антонюк Анастасія – майстер спорту України міжнародного класу, чемпіонка Європи з пауерліфтингу, К-ПНУ ім. І. Огієнка.

Ренке Сергій - чемпіон світу з бодібілдингу, фітнес-клуб "Sportfamily".

Новасад Олександр – бронзовий призер Чемпіонату світу з бодібілдингу, фітнес-клуб "Sportfamily".

Руденюк Вадим – кандидат у майстри спорту, бронзовий призер Всесвітніх ігор з вільної боротьби, ДЮСШ №2.

Нестеров Давид – кандидат у майстри спорту, срібний призер Чемпіонату Європи з тхеквондо, СК "Чайка".

Маматов Олег – майстер спорту України, бронзовий призер Чемпіонату Європи з тхеквондо, СК "Чайка", К-ПНУ ім. І. Огієнка.

Майданюк Даніїл – кандидат у майстри спорту, бронзовий призер Чемпіонату Європи з тхеквондо, СК "Чайка".

Іванюк Роман – кандидат у майстри спорту, бронзовий призер Кубку світу з паратхеквондо, СК "Чайка".

10 кращих спортсменів з олімпійських видів спорту

Ільчик Любава – майстер спорту України, переможниця етапу Кубка світу з тхеквондо, К-ПНУ ім. І. Огієнка.

Нарольська Влада – майстер спорту України, переможниця етапу Кубка світу з тхеквондо, К-ПНУ ім. І. Огієнка.

Кожухар Юрій – чемпіон України з важкої атлетики та вільної боротьби, ДЮСШ №1, ДЮСШ №2.

Чернуха Олександра – чемпіонка України з легкої атлетики, ДЮСШ №1.

Атаманюк Андрій – кандидат у майстри спорту, чемпіон України з легкої атлетики, К-ПНУ ім. І. Огієнка.

Шершал Ірина – срібна призерка Чемпіонату України з легкої атлетики, ДЮСШ №1.

Тимчук Валерія – майстер спорту, бронзова призерка Чемпіонату України з тхеквондо, СК "Чайка".

Ковальчук Анна – майстер спорту, бронзова призерка Чемпіонату України з тхеквондо, СК "Чайка".

Новосад Сабіна – майстер спорту України, срібна призерка Кубку України з боксу, К-ПНУ ім. І. Огієнка.

Расевич Анастасія – кандидат у майстри спорту, бронзова призерка Чемпіонату України з боксу, ДЮСШ №2.

10 кращих спортсменів з неолімпійських видів спорту

Охотнік Олександра – кандидат у майстри спорту, срібна призерка Кубка світу з кікбоксингу, ДЮСШ №2, К-ПНУ ім. І Огієнка.

Назарчук Олександр – кандидат у майстри спорту, срібний призер Кубка світу з кікбоксингу, ДЮСШ №2.

Осецька Антоніна – майстер спорту міжнародного класу, бронзова призерка Кубка світу з кікбоксингу, ДЮСШ №2, СК "Прайд".

Кондратов Павло – майстер спорту міжнародного класу, бронзовий призер Кубка світу з кікбоксингу, ДЮСШ №2, СК"Прайд".

Кушнір Денис – кандидат у майстри спорту, чемпіон України з кікбоксингу, ДЮСШ №2.

Єремеєв Микола – кандидат у майстри спорту, чемпіон України з кікбоксингу, ДЮСШ №2.

Казик Тетяна – кандидат у майстри спорту, чемпіонка України з боротьби на поясах, ДЮСШ №2.

Попович Юрій – кандидат у майстри спорту, чемпіон України з бодібілдингу, ФОК "Атлант".

Колосова Ганна – кандидат у майстри спорту, чемпіонка України з боротьби кураш, К-ПНУ ім. І. Огієнка.

Панчук Максим – кандидат у майстри спорту, чемпіон України з боротьби кураш, К-ПНУ ім. І. Огієнка.

10 кращих спортсменів-школярів з олімпійських видів спорту

Шимко Ілля - кандидат у майстри спорту, чемпіон України з боксу, ДЮСШ №2.

Іванов Максим – срібний призер Чемпіонату України з легкої атлетики, ДЮСШ №1.

Колесник Сергій – кандидат у майстри спорту, срібний призер Чемпіонату України з важкої атлетики, ДЮСШ №1.

Шитіков Ілля – срібний призер Чемпіонату України з боксу, ДЮСШ №2.

Мазій Владислава – кандидат у майстри спорту, срібна призерка Чемпіонату України з тхеквондо, СК "Чайка".

Янчишина Дар’я – срібна призерка Чемпіонату України з тхеквондо, СК "Чайка".

Марценюк Анна – кандидат у майстри спорту, срібна призерка Чемпіонату України з тхеквондо, СК "Чайка".

Горох Єгор – срібний призер Чемпіонату України з вільної боротьби, ДЮСШ №2.

Роговська Вероніка – кандидат у майстри спорту, бронзова призерка Чемпіонату України з боксу, ДЮСШ №2.

Горбатюк Глєб – кандидат у майстри спорту, бронзовий призер Чемпіонату України з боксу, ДЮСШ №2.

10 кращих спортсменів –школярів з неолімпійських видів спорту

Руда Ірина – чемпіонка України з кікбоксингу, ДЮСШ №2.

Ліпатов Владислав – чемпіон України з кікбоксингу, ДЮСШ №2.

Казик Тетяна – кандидат у майстри спорту, чемпіонка України з боротьби на поясах, ДЮСШ №2.

Додурич Назар – чемпіон України з тхеквондо ІТФ, ДЮСШ №2.

Кролик Костянтин – чемпіон України з тхеквондо ІТФ, ДЮСШ №2.

Дзісяк Ярослав – кандидат у майстри спорту, срібний призер Чемпіонату України з кікбоксингу, ДЮСШ №2.

Сьомик Владислав – срібний призер Чемпіонату України з боротьби на поясах, ДЮСШ №2.

Братковський Андрій – срібний призер Чемпіонату України з боротьби на поясах, ДЮСШ №2.

Шешелевич Валентина – срібна призерка Чемпіонату України з боротьби на поясах, ДЮСШ №2.

Коберник Евеліна - срібна призерка Чемпіонату України з боротьби на поясах, ДЮСШ №2.

10 кращих тренерів

Лабатюк Анатолій Анатолійович – заслужений тренер України, тренер ДЮСШ №2 з кікбоксингу.

Воронецький Вадим Борисович – заслужений тренер України, тренер-викладач К-ПНУ ім. І. Огієнка з важкої атлетики.

Ліщук Василь Володимирович – заслужений тренер України, тренер-викладач з легкої атлетики К-ПНУ ім. І. Огієнка

Чайка Сергій Володимирович – тренер-викладач СК "Чайка" з тхеквондо.

Полюляк Микола Віталійович – тренер баскетбольної команди "ДіДіБао".

Козак Євген Павлович – тренер чоловічої волейбольної команди К-ПНУ ім. І Огієнка.

Негода Валентин Васильович – тренер з вільної боротьби ДЮСШ №2.

Мельник Микола Андрійович – тренер з важкої атлетики ДЮСШ №1.

Фельвашніков Віктор Олегович - тренер з тхеквондо СК "Чайка".

Приходько Володимир Миколайович - тренер з боксу ДЮСШ №2.

10 кращих тренерів ДЮСШ

Мосьондз Ігор Володимирович - тренер з гандболу ДЮСШ №1.

Гордєєва Єлизавета Валеріївна - тренер з баскетболу ДЮСШ №1.

Щербина Леонід Іванович - тренер з важкої атлетики ДЮСШ №1.

Вергуш Юлія Віталіївна – тренер з легкої атлетики ДЮСШ №1.

Скавронський Олександр Павлович - тренер з боксу ДЮСШ №2.

Мещишин Сергій Васильович – тренер з кікбоксингу ДЮСШ №2.

Люлько Олег Олександрович – тренер з боксу ДЮСШ №2.

Коберник Оксана Леонідівна – тренер з боротьби дзюдо ДЮСШ №2.

Полінська Тетяна Анатоліївна – тренер з боротьби дзюдо ДЮСШ №2.

Костинюк Володимир Володимирович - тренер з вільної боротьби ДЮСШ №2.

10 кращих спортсменів з ігрових видів спорту

Дудчак Давид – чемпіон України з баскетболу серед команд І ліги, БК"ДіДіБао",індустріальний коледж.

Бродюк Віталій – чемпіон України з баскетболу серед команд І ліги, БК "ДіДіБао", К-ПНУ ім. І. Огієнка.

Чорний Максим – чемпіон України з баскетболу серед команд І ліги, БК "ДіДіБао".

Харлампович Євген - чемпіон України з баскетболу серед команд І ліги, БК "ДіДіБао", ПДАТУ.

Ванат Владислав – чемпіон України з футболу U-19 у складі команди "Динамо", м. Київ.

Демишина Настя – кандидат у майстри спорту, срібна призерка Суперкубка України з волейболу, К-ПНУ ім. І. Огієнка.

Малець Вікторія - бронзова призерка літньої Універсіади України з футболу, К-ПНУ ім. І. Огієнка.

Глабай Ілля – чемпіон України серед аграрних коледжів ВНЗ І-ІІ р.а. з волейболу, коледж ПДАТУ.

Богуцький Валерій – бронзовий призер Чемпіонату України з футзалу.

Булигін Роман – бронзовий призер Чемпіонату України з футзалу.

Кращі спортсмени "Інваспорт"

Трушев Віталій – заслужений майстер спорту України, срібний призер Кубка світу з футболу, міський центр "Інваспорт".

Дімітрішина Кароліна – майстер спорту, бронзова призерка Чемпіонату Європи з сидячого волейболу, соціально-економічний коледж.

Ільчук Катерина – кандидат у майстри спорту, бронзова призерка Чемпіонату Європи з сидячого волейболу, соціально-економічний коледж.

Тесленко Петро – чемпіон України з легкої атлетики, міський центр "Інваспорт".

Іваськова Марина – чемпіонка України з легкої атлетики, соціально-економічний коледж.

Шварчевський Дмитро – срібний призер Чемпіонату України з легкої атлетики, соціально-економічний коледж.

Крижук Олег – срібний призер Чемпіонату України з легкої атлетики, соціально-економічний коледж.

Ковальчук Віктор – срібний призер Чемпіонату України з футболу, міський центр "Інваспорт".

Балакай Антон – срібний призер Чемпіонату України з футболу, К-ПНУ ім. І. Огієнка.

Небельський Олександр – срібний призер Чемпіонату України з настільного тенісу, КП "Міськтепловоденергія".

10 кращих спортсменів-ветеранів

Гордєєва Валентина – срібна призерка Чемпіонату світу з баскетболу.

Поблічко Олена – срібна призерка Чемпіонату світу з легкої атлетики.

Ліпіч Валентин – чемпіон України з легкої атлетики.

Ткачук Олександр – чемпіон України з легкої атлетикиМоспан Михайло – чемпіон України з легкої атлетики.

Шабага Марія – чемпіонка України з легкої атлетики.

Янкун Євгенія – срібна призерка Чемпіонату України з легкої атлетики.

Абрамович Ігор – срібний призер Чемпіонату України з гирьового спорту.

Степанков Сергій - чемпіон України у командному заліку з настільного тенісу.

Слабунов Євген – бронзовий призер Чемпіонату України з футзалу.

Кращі команди

Чоловіча баскетбольна команда "ДіДіБао".

Чоловіча волейбольна команда К-ПНУ ім. І. Огієнка.

Жіноча футбольна команда К-ПНУ ім. І. Огієнка.

Гандбольна команда дівчат ДЮСШ №1.

Баскетбольна команда дівчат ДЮСШ №1.

У Кам'янці визначили кращих спортсменів 2019, фото-1 У Кам'янці визначили кращих спортсменів 2019, фото-2 У Кам'янці визначили кращих спортсменів 2019, фото-3 У Кам'янці визначили кращих спортсменів 2019, фото-4 У Кам'янці визначили кращих спортсменів 2019, фото-5 У Кам'янці визначили кращих спортсменів 2019, фото-6 У Кам'янці визначили кращих спортсменів 2019, фото-7 У Кам'янці визначили кращих спортсменів 2019, фото-8 У Кам'янці визначили кращих спортсменів 2019, фото-9 У Кам'янці визначили кращих спортсменів 2019, фото-10

Читайте також:"Проєкт міського бюджету-2020".

кращі спортсмени 2019 ДЮСШ спорт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
496 переглядів у квітні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073