• Головна
  • Кам'янець-Подільська "Школа бойових мистецтв" потребує підтримки
12:06, 8 грудня 2019 р.

Кам'янець-Подільська "Школа бойових мистецтв" потребує підтримки

Фото: Костянтин Агапов

Фото: Костянтин Агапов

Спорт рівних можливостей – це проєкт, який орієнтований на виховання спортивної молоді Кам’янеччини, без обмежень та перепон.

Для всіх не є секретом, що ситуація в якій перебувають спортсмени України бажає кращого, регулярне недофінансування, відсутність умов для тренувань, відсутність гідних премій та багато інших не менш важливих факторів. Не краща ситуація й у Кам’янці-Подільському, переважна більшість тренерів власним коштом, залученням спонсорів або сім’ї спортсменів беруть всі витрати на себе – виборюють перемоги на змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівня.

Нагадаємо, що редакція сайту "3849.com.ua" розповідала про участь проекту "Спорт рівних можливостей" у Громадському бюджеті, спільними зусиллями небайдужих кам’янчан вдалось потрапити у 5-ку проєктів, які претендують на фінансування.

За умовами Громадського бюджету на реалізацію задумів містян виділяється 1 млн гривень, тобто спортивному проекту від Костянтина Агапова не вистачило зовсім трішки, щоб отримати кошти згідно цієї програми. "Спорт рівних можливостей" зайняв четверте місце, різниця у голосах між 3 та 4 місцями складає 0,4%, тобто 70 голосів.

Тренери "Школи бойових мистецтв" звертаються із проханням розглянути до фінансування проекту, який є дуже важливим для молодих спортсменів, які представляють своє місто, область, країну на Міжнародних змаганням. Нагадаємо, що у жовтні цього року Роман Головатюк став чемпіоном світу з кікбоксингу – вперше в історії не те, що міста, а й України.

Запорука успіху у професійних тренуванням з сучасним інвентарем. Команда тренерів власними та спонсорськими коштами уже зробили багато – створили сучасну школу бойових мистецтв, але для завершення початого не вистачає 200 тисяч гривень на закупку інвентарю, який дозволить розвивати спортивні навики у молодих спортсменів та вибороти для міста, України ще не одну нагороду.

Нагадаємо, що у "Школі бойових мистецтв" представлені: кікбоксинг, джиу-джитсу, ММА (змішані єдиноборства), бойове самбо. Школа створена на базі ММА club "Гуни" та бійцівського клубу "PRIDE", в якій працюють тренери - професіонали:

  • Заслужений тренер України Лабатюк А.А.;
  • Заслужений тренер України Нестеровський Ю.В.;
  • Інтернаціональний чемпіон з ММА серед професіоналів Агапов К.М.;
  • Тренера-викладачі: Лівіцкий А.Л., Винник Н.В., Єргешов Р.С.

Все, що закупиться, залишиться на балансі ДЮСШ №2. Це потрібно, як для розвитку кікбоксингу так і інших видів бойових мистецтв. Найближчим часом, планується, що кікбоксинг увійде в олімпійську програму, - зазначає Констянтин Агапов.

Заслужений тренер України Анатолій Лабатюк додає:

У 2024 році будуть Олімпійські ігри в США, кікбоксинг не буде включений у програму, він буде як показовий. Перед тим, як включити в програму Олімпійських ігор, завжди вводять показові виступи. Відповідно у 2028 кікбоксинг буде вже в олімпійській програмі.

Наші кікбоксери тренуються не маючи свого залу, 17 років я скидаюсь по орендованих приміщеннях. Результат, я місту даю, вперше для міста ДЮСШ №2 отримало заслуженого майстра спорту, заслуженого тренера України, трьох майстрів спорту міжнародного класу. Я не віддав нікого в ніякі інтернати, я їх треную досі. Ці всі спортсмени - це є кам'янчани. Вперше у школі була створеня група вищої професійної майстерності, за всю історію ДЮСШ.

Додає Анатолій Анатолійович:

Вперше в історії України, не міста навіть, ми отримали срібного призера Всесвітніх ігор та Чемпіона світу у суперважкій вазі. Результат колосальний, але ще б трішки підтримки.

Для розвитку бойогового мистецтва у Кам'янці-Подільському та достойної підготовки спортсменів міжнародного рівня команді тренерів потрібні кошти на закупку інвентаря. Зробивши вже стільки, можна й самостійно шукати кошти, залучаючи спонсорів та кошти батьків вихованців, але буде згаяно багато часу, який можна використати на тренування та боротьбу за міжнародні медалі.

Вертаємось до того, що у нас нема умов. Хлопці ось їздили на чемпіонат Європи в Туреччину. У нас не було умов підготуватись, ми займались на лінолеумі, ринга нема. Без цих умов не буде далі показника, є ще юніори, - додає Анатолій Лабатюк.

Нагадаємо, що проєкт "Спорт рівних можливостей" - це спортивний зал площею 200 кв. м, який необхідно обладнати сучасною системою вентиляції, душовими кабінками та роздягальнями, а також, спортивним інвентарем, тренажерами та екіпіровкою. Даний проєкт відповідає стратегічним пріоритетам і цілям розвитку міста в контексті загальнодержавних програм "Безпечний і доступний спорт дітям".

Сподіваємось, що на бюджетній сесії, спортивна еліта міста буде почута та кошти на завершення реалізації проєкту будуть виділені. Адже Україна, як ніколи, потребує популяризації на міжнародній арені.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Гуни #Прайд #спорт #кошти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...