• Головна
  • У Кам'янці-Подільському виявлено порушення закупівель паливно-мастильних матеріалів
14:27, 22 листопада 2019 р.
Надійне джерело

У Кам'янці-Подільському виявлено порушення закупівель паливно-мастильних матеріалів

Фото: "Нова Доба"

Фото: "Нова Доба"

У судовому порядку Кам’янець-Подільська місцева прокуратура вимагає виконання постачальником умов договору про закупівлю за бюджетні кошти паливно-мастильних матеріалів.

Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою виявлено порушення законодавства при проведенні публічних закупівель паливно-мастильних матеріалів.

Встановлено, що у вересні минулого року тендерним комітетом комунального підприємства Кам’янець-Подільської міської ради проведено закупівлю та із переможцем відкритих торгів укладено договір про закуплю за бюджетні кошти 15,5 тис літрів бензину марки А-92 та дизельного палива.

Відповідно до умов вказаного правочину загальна вартість товарної продукції склала 436 тис грн. Водночас, після проведення відкритих торгів, всупереч норм Закону України "Про публічні закупівлі" та положень укладеного договору, без будь-яких належних на те підстав, у листопаді між замовником та постачальником укладено додаткову угоду, якою загальний обсяг пального, що планувався закупити зменшено, чим протиправно збільшено ціну за одиницю товару. Інформує прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Разом з тим, згідно інформації Торгово-промислової палати у Хмельницькій області, ринкові ціни на пальне з часу проведення закупівлі та до моменту укладення додаткової угоди змінились тільки у бік зменшення.

Враховуючи загрозу порушення економічних інтересів держави внаслідок укладення незаконного правочину, прокуратура вжила заходів до захисту інтересів держави та за позовом місцевої прокуратури зазначену додаткову угоду до договору про закупівлю паливно-мастильних матеріалів судом визнано недійсною.

Незважаючи на вказане рішення суду, постачальником так і не поставлено частину товару, а тому виконати умови договору в повному розмірі прокуратура вимагає у судовому порядку. Як повідомив керівник Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури Олександр Гончар, позов прокурора про поставку на користь міської ради півтони пального перебуває на розгляду у господарському суді Хмельницької області.

Читайте також:"Як не отримати шкоди від розбитого ртутного термометра?"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#паливно-мастильні #бензин #паливо #бюджет
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...