• Головна
  • Стало відомо, де буде розташована головна ялинка Кам'янця-Подільського
16:39, 13 листопада 2019 р.
Надійне джерело

Стало відомо, де буде розташована головна ялинка Кам'янця-Подільського

Фото: Вова Мазуренок

Фото: Вова Мазуренок

Де буде розташована головна ялинка міста? Скільки коштів передбачено витратити на святкування Новорічно-Різдвяних свят? Відповіді на ці та інші питання далі у матеріалі.

Редакція сайту "3849.com.ua" отримала відповідь на інформаційний запит щодо підготовки циклу заходів пов'язаних із святкуванням Новорчіно-Різдвяних свят.

Виконавчий комітет звітує, що відповідно до Програми підготовки і проведення культурно-мистецьких масових заходів в Кам'янці-Подільському на 2019 рік на організацію заходів Новорічно-різдвяної акції "Від Миколая до Йордана" передбачено кошти міського бюджету в сумі  88 227,30 грн.

На Програму  соціального захисту дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у 2019 році передбачено кошти в сумі 10 000,0 грн на придбання подарунків для 156 дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей. Також у видатках ТЦСО "Турбота" передбачено кошти на придбання 20 подарунків для привітання дітей з інвалідністю.

Головна ялинка міста буде розташована в парку Героїв Євромайдану. Монтаж каркасу ялинки проводитиме  КП "Комунбуд", наповнення каркасу ялинками - КП "Кам'янецький парк", влаштування святкової ілюмінації - КП "Міськліфт-світло".

Додатково комітет  повідомляє, що детальний кошторис витрат на проведення заходів Новорічно-різдвяного циклу буде розроблений та затверджений в грудні поточного року.

Читайте також: "Неякісні медогляди стали причиною зростання рівня профзахворювань".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новорічні свята #ялинка #витрати #Новий рік
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...