• Головна
  • 80-та позачергова сесія міської ради: на порядку денному – фінансові питання
14:00, 13 листопада 2019 р.
Надійне джерело

80-та позачергова сесія міської ради: на порядку денному – фінансові питання

Фото: офіційний веб-сайт Кам'янець-Подільської міської ради

Фото: офіційний веб-сайт Кам'янець-Подільської міської ради

Сьогодні, 13 листопада, депутати міської ради затвердили перерозподіл коштів головних розпорядників і внесли зміни до міського бюджету у зв’язку з надходженням додаткових коштів до спецфонду.

Зокрема, передбачено фінансування на ремонт доріг, внутрішньодворових проїздів, покрівель житлових будинків, тротуарів; відновлення аварійних перекопів; забезпечення оплати електроенергії мереж вуличного освітлення. Це ті напрями, які потрібно завершити до кінця року. Інформує прес-служба Кам'янець-Подільської міської ради.

Також було напрацьовано і підтримано звернення до керівництва країни щодо фінансового забезпечення потреб мешканців громади.

"Для недопущення суттєвого обмеження доступу громадян України в медичному обслуговуванні, соціальному захисті та освіті, закликаємо Вас в проекті Державного бюджету на 2020 рік:

  • підтримати норму про зарахування частини акцизного податку на пальне до місцевих бюджетів;
  • встановити розмір освітньої субвенції на 2020 рік в обсязі 105 млрд грн, що врахує підвищення заробітної плати педагогічним працівникам, а також компенсацію з Державного бюджету в розмірі 14,6 млрд грн на підвищення заробітної плати педагогічним працівникам дошкільної, позашкільної, професійно-технічної освіти, тренерів-викладачів дитячо-юнацьких спортивних шкіл;
  • спрямувати 20% коштів дорожньої субвенції до бюджетів міст обласного значення та об'єднаних територіальних громад та передбачити формульний підхід щодо розподілу таких коштів між цими бюджетами;
  • забезпечити оплату з Державного бюджету гарантованих державою пільг, зокрема, пільг на проїзд та послуги зв'язку;
  • передбачити на 2020 рік додаткову дотацію на здійснення переданих з Державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я в обсязі не менше 20 млрд грн та її формульний розподіл між районними бюджетами, бюджетами ОТГ та міст обласного значення…", - йдеться у тексті звернення.

Читайте також:"У Кам'янці вшанували усіх, хто у різні роки не повернувся із поля бою".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#фінанси #кошти #сесія #депутати
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...