• Головна
  • У Кам’янці-Подільському вперше відбулись вибори ректора за зміненою системою
12:34, 5 листопада 2019 р.
Надійне джерело

У Кам’янці-Подільському вперше відбулись вибори ректора за зміненою системою

Фото: ПДАТУ

Фото: ПДАТУ

У п’ятницю, 1 листопада, у Подільському державному аграрно-технічному університеті відбулись вибори ректора.

За результатами голосування в ПДАТУ і його структурних підрозділів – коледжу ПДАТУ, Новоушицького коледжу ПДАТУ, Снятинського коледжу ПДАТУ, Бучацького коледжу ПДАТУ, Шепетівського коледжу ПДАТУ, Кіцманського коледжу ПДАТУ, Хотинського коледжу ПДАТУ - ректором Подільського державного аграрно-технічного університету обрано Іванишина Володимира Васильовича.

Із загальної кількості виборців 724, яких було визначено на конференціях і зборах студентів, штатних працівників, науково-педагогічних і педагогічних кадрів у структурних підрозділах, у голосуванні взяли участь 703 осіби. За кандидатуру В.В. Іванишина проголосувало 569 виборців – 78,6% від їх загального числа.

Безпосередньо у Подільському державному аграрно-технічному університету В.В. Іванишина підтримало 91,9% виборців.

Згідно статті 42 Закону України "Про вищу освіту" колектив ПДАТУ вперше провів вибори ректора за новою процедурою. Кожен виборець отримав можливість волевиявлення таємним голосуванням. Трудовий колектив виявив високий рівень довіри до ректора Володимира Васильовича Іванишина, переобравши його на новий термін. Це свідчить про підтримку як лінії, яку він проводив раніше, так і його нової програми.

Нагадаємо, що у 2014 році були внесені зміни до Закону України "Про вищу освіту":

  • Створюватиметься новий механізм виборів ректорів вищих навчальних закладів (участь всього викладацького складу збільшено у відповідній пропорції: 75% науково-педагогічних працівників, 15% студентів, до 10% обслуговуючого персоналу, які братимуть участь у голосуванні). Заплановано, що вибори будуть відбуватися в один тур за системою "перехідного голосу".
  • Для ректорів, деканів і завідуючих кафедрами прописано обмеження перебування на посаді – не більше двох строків (5+5).

Читайте також:"Боротьба Лілії Сорокіної у наймоторошнішому випуску "МастерШеф"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так, однозначно!
55,8%
Ні, не варто!
44,2%
#вибори #ректор #ПДАТУ #вибори ректора
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...