• Головна
  • Кам'янець-Подільське будівельне підприємство оштрафовано на понад 250 тисяч гривень
12:01, 30 жовтня 2019 р.
Надійне джерело

Кам'янець-Подільське будівельне підприємство оштрафовано на понад 250 тисяч гривень

Фото: "biz.zt.ua"

Фото: "biz.zt.ua"

На підставі акта інспекційного відвідування керівництвом Управління Держпраці у Хмельницькій області винесено постанову про накладення штрафу на будівельне підприємство у розмірі 250 380 гривень за використання праці двох неоформлених працівників.

Зокрема, інспекторами праці Управління Держпраці було здійснено інспекційне відвідування об’єкту незавершеного будівництва підприємства, що знаходиться у м. Кам’янці-Подільському. Інспекторами праці було встановлено факт офіційного працевлаштування 16 осіб, повідомляє управління держпраці у Хмельницькій області.

Однак роботодавцем не було надано підтверджуючих документів про оформлення трудових відносин із двома працівниками, які працювали на посадах штукатурів.

Відповідно до статті 265 Кодексу законів про працю України за кожного неоформленого працівника передбачений штраф у 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати встановленої на момент проведення інспекційного відвідування та виявлення порушення. Підприємству доведеться сплатити 250 тисяч 380 гривень штрафу.

Читайте також:"Ситуація з дифтерією у Кам'янці-Подільському"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так, однозначно!
55,8%
Ні, не варто!
44,2%
#штраф #будівельне підприємство #працевлаштування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...