• Головна
  • Дністер: туристичний потенціал та перспективи
11:30, 22 жовтня 2019 р.
Надійне джерело

Дністер: туристичний потенціал та перспективи

Фото: мережа Інтернет

Фото: мережа Інтернет

Директор Агенції регіонального розвитку Хмельницької області Роман Примуш виступив під час робочої зустрічі на підтримку кластерної ініціативи "Дністер 1362".

Організаторами заходу, який відбувся 11 жовтня 2019 року у м. Хотин, стали ГО "Агенція сталого розвитку АСТАР" та ГО "Громадський рух "Нова економічна політика", повідомляє агенція регіонального розвитку Хмельницької області.

У ході зустрічі були представлено результати масштабного аналітичного дослідження Дністра як туристичної дестинації у контексті річкового туризму Європи, портал www.dnister.travel та навчальну програму "Зелена майстерня: шлях до мільйона".

Бізнесмени, представники об’єднаних територіальних громад Хмельницької, Чернівецької, Тернопільської областей та громадських організацій жваво дискутували про проблеми та перспективи розвитку Дністра, спільні заходи та співпрацю, зокрема, підписання договору про міжмуніципальне співробітництво громад у сфері туризму.

Спільно з Агенцією сталого розвитку "АСТАР", за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку, ми працюємо над реалізацією проекту щодо створення кластеру "Дністер", який об’єднає територіальні громади, громадськість, бізнес та науку Хмельницької, Тернопільської, Чернівецької областей. Метою є створення стійкої бізнес-моделі на Дністрі, розвиток туризму та реалізація спільних проектів, в тому числі за підтримки міжнародних організацій, - повідомив Роман Примуш, директор Агенції регіонального розвитку Хмельницької області.

Читайте також:"Міський конкурс читців визначив призерів серед кам'янецьких школярів"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дністер #туризм #річка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...