![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
11:23, 30 вересня 2019 р.
Надійне джерело
У НВК №14 скарги батьків призвели до кадрових змін у їдальні
![Фото: Кам'янець-Подільська міська рада Фото: Кам'янець-Подільська міська рада](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: Кам'янець-Подільська міська рада
З першого вересня у загальноосвітніх навчальних закладах вводиться нове харчування, зокрема меню від Клопотенка.
Однак будь-які зміни, що запроваджуються вперше, завжди проходять з нюансами.
Як наприклад, сталося в НВК №14, де батьки та педагоги мали нарікання щодо культури поведінки та спілкування працівників КП "Комбінат харчування учнів" зі школярами і, власне, щодо якості запропонованих страв, повідомляє прес-служба Кам'янець-Подільської міської ради.
Міський голова Михайло Сімашкевич одразу відреагував на зауваження кам’янчан, за дорученням якого його заступник Василь Сукач поспілкувався з вчительським колективом НВК №14.
Так, буде внесено корективи у загальне меню і штат комунального підприємства й замінено головного шеф-кухаря. Зазначимо, що сьогодні згадане комунальне підприємство обслуговує 11 шкіл, а це близько шести тисяч дітей.
Нагадаємо, у серпні "3849.com.ua" повідомляв про зміни у шкільному меню. З початку 2019-2020 навчального року у загальноосвітніх закладах міста мали запровадити страви зі збірника рецептур Євгена Клопотенка (нагетси курячі, стіки курячі, бургер із відбивною, рис "Паелья", салат із капусти з соняшниковим насінням).
Читайте також:"Кам'янчани підкорили турнір чемпіонату області з футболу"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Кам'янчани, зізнавайтеся: ви завжди переходите дорогу у належному місці?
проголосувало 119 відвідувачів
Так, я ціную життя і поважаю водіїв
52,1%
Іноді порушую, коли автівок не видно
45,4%
Ні, в сорочці народився(лася)
2,5%
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:06, 24 липня
19:07, 18 липня
00:09, 24 липня
00:07, 24 липня
00:09, 24 липня
live comments feed...
Коментарі