![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
17:44, 20 вересня 2019 р.
Надійне джерело
Кам'янецькі борці призери Всеукраїнських ігор
![Фото ілюстративне, "kharkivoda.gov.ua" Фото ілюстративне, "kharkivoda.gov.ua"](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото ілюстративне, "kharkivoda.gov.ua"
13-15 вересня у місті Затока, відбулися І Всеукраїнські ігри з пляжної боротьби серед школярів 2003-2004 р.н.
Змагання являли собою відбір на І Всесвітні ігри з пляжної боротьби. В змаганнях взяло участь близько 100 спортсменів, повідомляє прес-служба управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради.
Команду ДЮСШ №2 представляло шість спортсменів, які посіли призові місця. Чемпіонами стали Костинюк Дамян (40 кг), Река Тарас (50 кг), Яковенко Олег (55 кг), Лаврентюк Аркадій (+75), бронзу виборов Руденюк Вадим (+75), Юлія Остнчук посіла 4 місце.
В командному заліку Хмельницька область посіла почесне II місце. Підготували спортсменів тренера відділення вільної боротьби Негода Валентин та Володимир Костинюк.
Читайте також:"Вихідні у Кам'янці-Подільському"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі