![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
11:40, 13 вересня 2019 р.
Надійне джерело
У Кам'янці-Подільському перевірили готовність техніки до осінньо-зимового періоду
![Фото: Кам'янець-Подільська міська рада Фото: Кам'янець-Подільська міська рада](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: Кам'янець-Подільська міська рада
У рамках запланованих заходів із підготовки житлово-комунального господарства міста до зими сьогодні на території пожежної частини МНС відбувся огляд техніки КП "Міськтепловоденергія".
Оглядав техніку сам міський голова Михайло Сімашкевич, а також його заступники, депутати міської ради та працівники комунального господарства. Усі представлені автомобілі – нові, сучасні, закуплені за кошти Світового банку. Це - крани, екскаватори, трубовози, самоскиди, машини, що призначені для прочищення мереж, повідомляє прес-служба міської ради.
Як зазначив міський голова, техніка вже себе показала. Цього року було повністю замінено мережі на проспекті Грушевського. Проте заходи до підготовки міста до осінньо-зимового періоду тривають.
Читайте також:"Екс-голову Кам’янець-Подільської РДА Василя Сукача працевлаштували міські депутати"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:10, 24 липня
14
10:28, Сьогодні
10:00, 19 липня
15
12:50, 17 липня
1
07:39, 17 липня
1
live comments feed...
Коментарі