• Головна
  • Екс-голову Кам’янець-Подільської РДА Василя Сукача працевлаштували міські депутати
09:41, 13 вересня 2019 р.
Надійне джерело

Екс-голову Кам’янець-Подільської РДА Василя Сукача працевлаштували міські депутати

Фото: "k-p.net.ua"

Фото: "k-p.net.ua"

76 сесія Кам’янець-Подільської міської ради стала напруженою та скандальною.

У вівторок, 10 вересня, на розгляд депутатів було винесено поєкт рішення "Про упорядкування оплати праці заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів Кам’янець-Подільської міської ради VIІ скликання Сукачу В.О.".

На сесії був присутній 31 депутат більшість підтримала призначення ексголови Кам’янець-Подільської РДА Василя Сукача на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міськради.

Василь Олександрович увійшов до складу виконкому Кам’янець-Подільської міської ради.

Нагадаємо, що у міського голови Михайла Сімашкевича є чотири заступники:

  • перший заступник Горшунов Григорій Іванович;
  • керуюча справами Мельничук Яна Сергіївна;
  • заступник Бабій Сергій Віталійович
  • заступник Савчук Вадим Анатолійович.

19 депутатів підтримали рішення про:

  • 100 відсотків надбавки за високі досягнення у праці до посадового окладу, з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років;
  • 50 відсотків щомісячної преміальної доплати за сумлінне виконання службових обов’язків, за фактично відпрацьований час і у межах місячного фонду оплати праці;
  • одноразову премію у межах економії фонду оплати праці, відповідно до Положення про преміювання;
  • одноразову матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення у розмірі середньомісячної заробітної плати.

Нагадаємо, що 22 липня 2019 року президент України Володимир Зеленський звільнив голову Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Василя Сукача. А уже, з 2 серпня 2019 року Василь Сукач працював радником міського голови апарут виконавчого комітету. 

Екс-голову Кам’янець-Подільської РДА Василя Сукача працевлаштували міські депутати, фото-3

У переддень сесії міської ради, 9 вересня, новообраний народний депутат від 193 ОВО Ігор Марчук у соціальній мережі Фейсбук розкритикував призначення Василя Сукача:

10 вересня має відбутися чергова 76-а сесія Кам’янець-Подільської міської ради.

Одним із питань, які будуть розглядатися на сесії, буде питання створення іще однієї бюрократичної одиниці у вигляді чергового заступника міського голови задля призначення на цю посаду пана Сукача В.О.

Хочу зазначити, що на сьогодні Громаді міста не відоме жодне соціально-економічне обґрунтування доцільності посади "заступника з питань діяльності виконавчих органів" у штатному розкладі міськвиконкому, а також службові обов`язки можливого заступника та ключові показники ефективності, за якими його діяльність буде оцінюватись.

Хочу проінформувати Громаду, що наша Країна йде шляхом підвищення ефективності системи державного управління, яка насамперед орієнтована на оптимізацію складу держслужбовців та зменшення участі Держави у суспільному житті громадян, але аж ніяк не на збільшення їх чисельності.

Тому хочу звернути увагу мера міста, пана Михайла Сімашкевича, на недоцільність цього подання, яке йде у розріз з державною політикою та призведе до неефективного збільшення витрат бюджету міста на суму більш ніж 500 000 гривень на рік з урахуванням консолідованих витрат на цю посаду.

Також я звертаюсь до депутатського корпусу і закликаю їх бути відповідальними та не ухвалювати рішення, які не мають ані економічної, ані соціальної логіки.

У місті існує низка завдань, які необхідно вирішувати, і на які потрібно виділяти кошти першочергово, починаючи з автомобіля для перевезення дітей з обмеженими можливостями і закінчуючи дорогами, якими зараз не те що їздити, але й ходити вже не можливо.

Тому замість створення фейкових посад під тих, чий політичний годинник завершив свій відлік 21 липня, пропоную керівництву міста і депутатському корпусу зосередитись на якісній підготовці бюджету економічного розвитку на 2020 рік та на вирішені нагальних потреб громади міста.

Я уважно стежу за розвитком подій у моєму рідному місті і у своєму 193-му окрузі вцілому, тому можу запевнити Громаду, що жодне рішення місцевої влади не пройде повз моєї уваги та аналізу.

Читайте також:"Військові Центру розмінування провели зустріч із представниками Червоного Хреста"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сукач #заступник #сесія #міський голова
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...