![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
09:37, 9 вересня 2019 р.
Надійне джерело
Кам’янчан просять дотримуватися правил дорожнього руху
![Фото: мережа Інтернет Фото: мережа Інтернет](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: мережа Інтернет
За даними травмпункту міської лікарні, з 2 по 9 вересня в місті зареєстровано 198 осіб, постраждалих внаслідок нещасних випадків невиробничого характеру, серед яких 57 дітей. Проведено 9 попередньо-хірургічних операцій, накладено 35 гіпсів.
14 кам’янчан постраждали внаслідок криміналу, 1 особа – у ДТП. Загалом госпіталізовано 11 осіб.
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради вкотре звертається до всіх жителів міста з проханням дотримуватися правил дорожнього руху. Батьки, приділіть більше уваги своїм малюкам. Не полінуйтеся нагадати дітям основні правила безпечної поведінки на дорозі, пройдіть з ними маршрутом від будинку до школи, звертаючи увагу на особливості дорожнього руху. І, звичайно, дотримуйтесь правил самі, адже найкраще навчання – це ваш особистий приклад правильної поведінки.
Начальник управління з питань НС та ЦЗН міської ради Ю. Крилов
Читайте також: "ТОП-7 новин тижня, які ви могли пропустити"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:10, 24 липня
14
10:28, Сьогодні
10:00, 19 липня
15
12:50, 17 липня
1
07:39, 17 липня
1
live comments feed...
Коментарі