Реклама
08:52, 9 серпня 2019 р.

Оренда бетононасосів

Реклама
ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ Ð±ÐµÑононаÑоÑ

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ Ð±ÐµÑононаÑоÑ

Щоб забезпечити переміщення приготованого розчину бетону до місця його використання, застосовується бетононасос. Його функція полягає в транспортуванні бетону при будівництві будь-яких об'єктів. Якщо потреба в бетононасосі виникає лише іноді, не має сенсу купувати цей агрегат, який коштує недешево. При цьому після покупки вам ще треба бути винайняти досвідченого оператора. Тому гарним рішенням буде орендувати такий агрегат.

За цією силкою https://betononasos.com.ua можна дізнатися про оренду бетононасосів будь-якого типу. Орендувати можна стаціонарні бетононасоси, пересувальні та автобетононасоси.

Стаціонарний бетононасос використовується при будівництві висотних будинків, під час прокладання тунелів і зведення мостів. Має систему додаткового охолодження масла. Конструкція такого бетононасосу буває двох типів:

Ø з електричним двигуном;

Ø з дизельним двигуном.

Відрізняється цей агрегат стабільністю в роботі та мінімальними витратами під час експлуатації. Може перекачувати дуже велику кількість розчину. Подає розчин і вертикально, і по горизонталі.

Пересувальні бетононасоси − це агрегати, які кріпляться на шасі, розміщується на базі транспортного засобу. У своє чергу шасі полегшує їх транспортування. Для переміщення таких батононасосів виділяється додаткове обладнання. Перевагою такого агрегата є мобільність та маневреність. Завдяки маленьким габаритам, пересувальні бетононасоси можуть проїхати навіть у центр міста. Немає необхідності в автокрані. Подача бетону дуже оперативна.

Автобетононасос − це бетононасос поставлений на шасі тягача. такі агрегати призначені для експлуатації на будівельних ділянках де ускладнено під'їзд до об'єктів. Автобетононасос може обслуговувати одразу декілька будівельних майданчиків. На вигляд це звичайний автомобіль, який на своїй платформі має насосну станцію. Основні складові цього обладнання − це бункер та стріла. Стріла виконана у вигляді сталевої труби. В роботі такого пристрою залучено дві людини. Одна людина керує агрегатом та стрілою, а інша виконує будівельні бетонні роботи.

Переваги в оренді будь-якого бетононасосу величезні:

Ø погодинна оплата роботи;

Ø гнучка система знижок;

Ø працює 24 години на добу;

Ø оперативність роботи;

Ø мобільність.

Оренда − це дуже актуальне рішення для підприємств будь-якого рівня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...