• Головна
  • У Кам'янці-Подільському обговорили питання запровадження системи індивідуальної оцінки діяльності прокурора
10:09, 22 липня 2019 р.
Надійне джерело

У Кам'янці-Подільському обговорили питання запровадження системи індивідуальної оцінки діяльності прокурора

Фото: прес-служба прокуратури Хмельницької області

Фото: прес-служба прокуратури Хмельницької області

18 липня 2019 року у Кам’янці-Подільському відбулася робоча зустріч з представниками Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС) в Україні  щодо розроблення та запровадження системи індивідуальної оцінки діяльності прокурора. 

У заході взяли участь виконувач обов’язків Голови відділу прокуратури та юстиції КМЄС в Україні Гатіс Донікс, Старший радник з питань прокуратури Гедімінас Бучунас, експерти з питань реформи прокуратури Світлана Олійник та Альона Решетова, а також керівництво прокуратури області.

У ході зустрічі обговорено пілотний проект щодо створення системи оцінки якості індивідуальної роботи прокурора, який було розпочато на базі прокуратур Львівської, Одеської та Харківської областей. Повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Як зазначив Гатіс Донікс, осучаснення структури та діяльності органів прокуратури, у тому числі  в питанні оцінки їх роботи, є надзвичайно важливим та необхідним в умовах сьогодення. 

Перший заступник прокурора області Сергій Ромась зауважив, що запровадження оцінювання стане одним із інструментів впливу на прокурорів, який буде спонукати працівників розвивати та удосконалювати навички прокурорської діяльності, а також завірив, що прокурори Хмельниччини готові долучитися до розробки системи індивідуального оцінювання.

"Над визначенням об’єктивних критеріїв і справедливої процедури оцінки потрібно ще працювати та створити прозорий механізм за європейським зразком", - наголосила експерт з питань реформи прокуратури Світлана Олійник.

Гатіс Донікс та Гедімінас Бучунас запевнили, що разом із колегами з Консультативної місії Європейського Союзу в Україні вживатимуть заходів для прийняття новим парламентом правових змін з обговорених питань.

Підсумовуючи захід, сторони висловили впевненість у необхідності подальшого конструктивного співробітництва для досягнення поставлених цілей та завдань.

Читайте також: "Кам'янецький студент встановив рекорд України"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прокуратура #оцінка діяльності прокурора
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...