• Головна
  • Як розподіляються кошти на соціально-економічний розвиток на прикладі 193 округу
Політична новина
10:00, 19 липня 2019 р.

Як розподіляються кошти на соціально-економічний розвиток на прикладі 193 округу

Політична новина
Новий корпус дитячого садка у Новоушицькій ОТГ (за кошти державного бюджету)

Новий корпус дитячого садка у Новоушицькій ОТГ (за кошти державного бюджету)

Що таке кошти на соціально-економічний розвиток і за яким принципом вони розподіляються на округа. Безпосередньо про 193 округ.

Перш за все слід сказати, що головним розпорядником субвенцій є Міністерство фінансів України. Саме до нього свої пропозиції щодо об'єктів, які варто профінансувати, подають обласні та Київська міська державна адміністрації, а також народні депутати. У 2017 році при Мінфіні була створена Комісія для підготовки пропозицій щодо розподілу субвенцій. Ця комісія фактично є центром ухвалення рішень щодо того, на які об'єкти повинні бути виділені бюджетні кошти. Саме на підставі її рішення Мінфін подає Кабміну для затвердження пропозиції щодо розподілу субвенцій.

Суми, які виділяються народним депутатам на округа залежать в більшості від них самих і відповідно від фінансового ресурсу самої держави. Розподіляються вони за принципом першочергової необхідності фінансування найбільш проблемних об’єктів того чи іншого регіону. Але чомусь мало хто замислюється, що за тим аби ці кошти буквально кажучи "вибити" потрібно зайти не в один кабінет, постійно наполягаючи, що саме на його округ потрібно ту чи іншу суму коштів. Гроші з повітря не падають. Їх потрібно добитися. А для цього потрібно бути весь час на місці, спілкуватися з людьми і знати їхні проблеми. А ще потрібно, щоб у цьому був повний тандем і співпраця усіх гілок влади.

В цьому плані, я вважаю, нашому округу пощастило. В нас є нині діючий народний депутат Володимир Мельниченко, який щороку "затягує" сюди немалі кошти з державного бюджету (чого тільки вартує будівництво "тещиного язика" - 302 млн грн) і безпосередньо на соціально-економічний розвиток.

Володимир Мельниченко

Володимир Мельниченко

Для порівняння в 2017 році наш округ отримав 30 млн 250 тис. грн, в 2018 – 31 млн 500 тис. грн. Ці кошти були спрямовані на будівництво, ремонт та реконструкцію важливих об’єктів соціально-культурної сфери, дороги, тощо. На сьогоднішній день у 2019 році на соціально-економічний розвиток вже вдалося отримати 18 млн грн, 3 млн з дня на день ще додатково надійдуть. За них вже проводиться ремонт доріг (лише Китайгордська ОТГ отримала 1 млн 300 грн), облаштування спортивних та дитячих майданчиків, газифікацію. І багато чого ще попереду!

Читайте також:"Впроваджуємо нові енергоефективні технології разом"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Володимир Мельниченко #кошти #нардеп #вибори #ОВО 193 #округ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...