• Головна
  • Староушицька ОТГ стала учасником програми "Успішні локальні громади"
14:03, 8 липня 2019 р.
Надійне джерело

Староушицька ОТГ стала учасником програми "Успішні локальні громади"

Староушицька ОТГ стала учасником програми "Успішні локальні громади"

Команда з представників Староушицької ОТГ стала учасником програми "Успішні локальні громади", яка реалізовується на території Житомирської, Хмельницької, Запорізької, Донецької та Луганської областей.

Програма передбачає тренінговий компонент, реалізацію спільних завдань командами з різних територіальних громад, а також можливість взяти участь у навчальному візиті до Польщі та отримати фінансування в рамках конкурсу мінігрантів. Проект реалізується за підтримки Національного фонду в підтримку демократії, а також в рамках Програми "Study Tours to Poland", яку реалізує Фонд "Лідери змін" з коштів Польсько-Американського Фонду Свободи, повідомляє прес-служба Староушицької ОТГ.

4-6 липня відбувся тренінг для представників команд-учасниць проекту, який охоплював такі теми: налагодження ефективної комунікації з мешканцями громади; механізми участі у процесах прийняття рішень; аналіз локальної громади (її ресурсів та проблем); основи підготовки проектної заявки.

Наступним етапом участі в програмі є проведення на території громади локального аналізу ресурсів та проблем, які на думку мешканців є такими, що можуть бути вирішені спільно з органами місцевого управління. Для цього жителям громади буде запропоновано пройти опитування.

Запрошуємо усіх жителів громади взяти активну участь в реалізації даного проекту на території громади. Ви можете надавати свої пропозиції щодо складу учасників робочої групи, яка буде проводити локальний аналіз, а також допомогти в організації проведення опитування мешканців громади. Результати проведеного аналізу будуть представлені на розгляд громадян.

Нам важлива думка кожного! Тільки спільними зусиллями можемо створити умови для комфортного життя в громаді!

Читайте також: "ТОП-7 новин тижня, які ви могли пропустити"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Кого б хотіли бачити у політиці?
проголосувало 148 відвідувачів
Нові обличчя.
20,9%
Кваліфікованих спеціалістів.
32,4%
Чесних людей.
46,6%
#Староушицька ОТГ #громада #проект
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...