• Головна
  • Молодь та політика – спільними зусиллями багато гарних справ зроблять разом!
13:56, 4 липня 2019 р.
Надійне джерело

Молодь та політика – спільними зусиллями багато гарних справ зроблять разом!

Фото: Володимир Мельниченко, Фейсбук

Фото: Володимир Мельниченко, Фейсбук

В останню неділю червня по всій Україні відгриміли яскраві святкування та насичені програми. Кам’янець-Подільський не є винятком, тому в спільному тандемі із заходами до Дня Конституції України минули три вихідних дні.

Важливе свято, яке запроваджене в Україні у 1994 році щороку нагадує усім, що молодь завжди була рушійником змін та ініціатив, суспільною ланкою, яка мотивує.

Діяльність молодих людей має важливий вплив на суспільство, адже даний вік (до категорії "молодь" в Україні відносять людей у віці від 18 до 35 років) дозволяє сповна реалізувати себе на благо іншим.

Люди, які отримали освіту та шукають себе і свою ланку в соціумі стають рушійною силою змін та розвитку. Якщо говорити про Україну, то яскравим прикладом запуску механізму до оновлень систем стали студенти, які розпочали Революцію Гідності.

Тому підтримка та сприяння ініціатив молодих людей є пріоритетним у формуванні політичних планів.

Народний депутат України Володимир Мельниченко за час своєї каденції постійно підтримував комунікацію з молодим осередком округу. У 2018 році 753 тисячі гривень особистих коштів були спрямовані на допомогу: армії та учасникам АТО, громадським та соціальним організаціям, фізичним особам та розвиток спорту, відбудову храмів та на реалізацію молодіжних проектів.

Часто через брак коштів та підтримки, багато перспективних та важливих ідей "вмирають" ще на початку шляху до реалізації. Але не у Кам’янці-Подільському, адже завдяки енергійній та прогресивній молоді, яка 2 роки боролась за титул "Молодіжна столиця України" вдалось обійти великі міста та привезти нагороду саме у Квітку на камені.

Громадська приймальня народного депутата регулярно опрацьовує звернення молодих активістів Кам’янеччини та шукає можливості підтримки. Адже допомога у реалізації породжує наступні та наступні ініціативи, які стають корисними для громади.

Олександр Марчук, керівник сектору "Молодіжна рада м. Кам’янця-Подільського", з нагоди Дня молоді зазначив:

Молодь міста отримала відзнаки від міського голови Михайла Сімашкевича та народного депутата України Володимира Мельниченка. Вдячний за відзнаки та гарну комунікацію між владою і молоддю міста. Завдяки цьому вдається реалізувати багато ідей.

Молодь та політика – спільними зусиллями багато гарних справ зроблять разом!, фото-1

Фото: Oleksandr Marchuk, Фейсбук

Гуморист та капітан команди "Наш формат" у коментарі зазначає:

Команда "Наш формат" залишається на цих виборах аполітичною, але дякують Володимиру Володимировичу за постійну підтримку.

Молодь та політика – спільними зусиллями багато гарних справ зроблять разом!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Володимир Мельниченко #депутат #освіта #молодь #ОВО 193
2,0
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...