• Головна
  • Фестиваль "Республіка" може отримати фінансування в 100 тис. грн
13:33, 4 червня 2019 р.
Надійне джерело

Фестиваль "Республіка" може отримати фінансування в 100 тис. грн

Фото: ВЕЛИКА_ІДЕЯ

Фото: ВЕЛИКА_ІДЕЯ

Фестиваль  "Республіка" проводиться в Кам'янці-Подільському в Старій фортеці з 2011 року. Це найбільший музичний стріт-арт-фестиваль України. Унікальна локація і концепція зробили його одним з найулюбленіших фестивалів країни! 

Фестиваль триває біля 10 днів, складається з музичної частини (3 дні, 3 сцени, більше ніж 50 виконавців) та освітньо-мистецьких практик (освітні лекції, екологічні проекти, художні пленери, стріт-арт). В музичній частині фестивалю, за 8 років, взяли участь  музиканти з 23-ох країн світу, завдяки стріт-арт частині, спальні райони міста прикрашають мурали художників з Австралії, Іспанії, Німеччини, Польщі, Італії, Білорусі, України та інших країн світу.

В 2018 році фестиваль вперше став доступним для людей з інвалідністю, з'явилися платформи для людей на візках, біотуалети та зручний доїзд, що дало змогу вперше відвідати "Республіку" 50 людям на візках. Проблема доступності – це проблема базових прав людини, доступність – це не просто відсутність фізичних бар’єрів. Доступність – це концепція того, наскільки кожне право доступне для людей з інвалідністю.

Поки що, в Україні нечасто можна спостерігати за тим, що люди з інвалідністю беруть участь у звичних справах, можуть дозволити собі відвідати прем’єрні кінопокази, виставки чи  концерти улюбленого виконавця. І це відбувається не через їхню нездатність це робити, це відбувається через відсутність елементарних законодавчих та побутових умов, місто залишається недоступним для людей з інвалідністю.

Доступність музичних фестивалів для людей з інвалідністю, це про рівність прав, адже політика рівних можливостей передбачає захист людей від невиправданої дискримінації та неупереджене ставлення до певних соціальних груп.

Для того щоб "Республіка" стала доступною для більшого кола фанатів такого тематичного відпочинку,  саме для людей з обмеженими можливостями:

Якщо наш проект  з вашою допомогою збере суму в 50 тисяч гривень, то Фонд Відродження, який підтримав нашу ідею,  подвоїть її ще на 50 тисяч. Долучайся.

Наразі зібрано більше 20 тисяч гривень. Зробити внесок та можна за посиланням: https://biggggidea.com/project/dostupnist-festivalyu-respublika-dlya-lyudej-z-invalidnistyu/?fbclid=IwAR0KkbcxecqBligciHROBtk_Kmeam89BiPuT6ltROlbsiRSSzIcvrx0wZP0

Читайте також: "Обдаровану молодь Кам'янеччини нагороджували на районному святі "Сузір'я талантів"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#республіка #фестиваль республіка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...