• Головна
  • Ювілейна прес-конференція ректора ПДАТУ
10:32, 24 травня 2019 р.

Ювілейна прес-конференція ректора ПДАТУ

Фото: "3849.com.ua"

Фото: "3849.com.ua"

Уже котрий раз гарною традицією стає зустріч представників ЗМІ з ректором Подільського державного аграрно-технічного університету, доктором економічних наук, професором, заслуженим працівником сільського господарства України Володимиром Васильовичем Іванишиним.

24-26 травня вищий аграрний заклад Поділля святкує свій 100-річний ювілей з Дня заснування. Так напередодні урочистостей, а саме 22 травня відбулася прес-конференція ректора із журналістами, щоб презентувати особливості навчальної, наукової, виховної, практичної діяльності університету, а також продемонструвати щирість, відкритість, готовність до діалогу.

Говорячи про досягнення університету за 2018-2019 навчальний рік, то, мабуть, варто вийти трішки за ці межі, адже найважливіші зміни відбуваються кпродовж усіх років функціонування закладу. Головне досягнення ПДАТУ за цей час - його трансформація з факультету в університет європейська зразка, із міцною, сучасною матеріально-технічною базою і професійним науково-педагогічним персоналом. Заклад вийшов на новий рівень закладів вищої освіти із демократичною системою управління, добре розвиненим самоврядуванням тощо.

Володимир Васильович поспілкувався на теми:

  • підведення підсумків навчально-виховної та наукової діяльності за 2018-2019 н.р. та плани на майбутнє ЗВО 2019-2020 н.р.;
  • святкування ювілейної дати вишу;
  • співпраця із закордонними вищими навчальними закладами тощо.

У своєму виступі ректор наголосив, що 100 років – це лише новий етап - початок зрілості, це старт, це мудрість, досвід та бажання й прагнення працювати, втілюючи задуми у життєві реалії.

100 років буває лише один раз, і всі, хто приєднався до організації святкування – уже увійшов в історію як учасник ювілейної події університету! - наголосив Володимир Васильович.

Фото: ПДАТУ

Читайте також:"Школярі Кам'янеччини побували на судовому засіданні"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПДАТУ #прес-конференція #ректор
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...