• Головна
  • 20 років успіху "Перших Київських курсів іноземних мов"
Новини компаній
10:47, 17 травня 2019 р.

20 років успіху "Перших Київських курсів іноземних мов"

Новини компаній
Фото: Андрій Слобуцький

Фото: Андрій Слобуцький

Вчора, 16 травня, "Перші Київські курси іноземних мов" у Кам’янці-Подільському відсвяткували 20-річчя.

Грандіозне свято, яке готувалось не один місяць викладацьким та студентським колективом розпочалось у парку Героїв Євромайдану, але погодні умови змусили переміститись у центральний офіс "Перший Київських курсів іноземних мов" за адресою вул. Данила Галицького, 3-А.

Історія закладу сягає 1999 року, коли молода команда професіоналів прагнула створити основу для набуття знань і практики розуміння англомовних людей у всьому світі, їх культури, філософії та способу життя. Незалежна Україна починала відкривати горизонти для українців, а "Перші Київські курси іноземних мов" для кам’янчан, адже знання іноземних мов є основою успіху.

Вся наша робота базується на досягненні поставлених цілей та меті: перейти на наступний рівень володіння іноземної мови; сприяти професійному розвитку та розумінню різних культур; розвивати глибокі знання іноземних мов; заохочувати культурне, наукове, технологічне та інше освітнє співробітництво, - наголосила викладач курсів Груднєва Ольга Ігорівна.

Урочистому святкуванню передували конкурси малюнку «Перший крок, перше слово, перші курси» та написання творів, які були опубліковані у збірнику "Наша курсівська сім’я".

Свято відкрили урочистим виконанням гімну "Перших Київських курсів іноземних мов", нагородили учасників конкурсів, провели лотерею, учасниками якої стали студенти курсів. Діти мали змогу отримати: 10% знижки на навчання у 2019-2020 н.р. на три осінніх місяці, фірмові блокноти, ручки, сумки, рюкзаки, значки, плюс 1 бал до загальної оцінки іспиту під час сесії.

Смачною родзинкою вечора став торт, який символічно об’єднує велику та дружню сім’ю курсів, а це понад півтора сотні людей.

Фото: Андрій Слобуцький

20 років – це дата, яка має за плечима вагомий досвіт, безліч досягнень, наприклад:

  • У квітні 2019 року розпочато співпрацю із "Cambridge Assessment English", що дало можливість студентам "Перших Київських курсів іноземних мов" більше можливостей реалізувати себе.
  • На базі Курсів вивчають сім мов: англійську, німецьку, італійську, польську, французьку, іспанську та китайську. Якщо буде попит, то обов’язково будуть відкриті інші мовні напрямки.
  • Відкрито шість відділень у різних районах Кам’янця-Подільського.
  • Викладачі курсів регулярно підвищують рівень знань та вдосконалюють методики на провідних всеукраїнських та міжнародних платформах.
  • А найголовніше - це не одна сотня випускників, які зуміли стати успішними в Україні та за її межами.

20 років це тільки початок, адже "Перші Київські курси іноземних мов" об’єднують однодумців, які реалізовують себе та допомагають розкритись студентам, щоб ті отримали успішний страт.

Свято обов'язково буде, адже всі дуже готувались, ми перенесемо його на вересень, - зазначила директор Курсів Ірина Анатоліївна Ярема.

Фото: Андрій Слобуцький

Більше інформації про "Перші Київську курси іноземних мов" на офіційному сайті - http://kursymov.com/kamyanec-podilskyy/

Деталі за телефоном - +380(67)381-64-38 або завітайте у центральний офіс, що знаходиться за адресою - вул. Данила Галицького, 13-А.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Перші Київські курси #іноземні мови #день народження #20 років
12,0
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...