Кам'янецькі моделювальники здобули 15 перемог на обласному конкурсі

Фото: міська рада
Фото: міська рада

У Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді в квітні було проведено щорічну традиційну обласну виставку-конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

Загалом у заході взяли участь 308 вихованців гуртків закладів загальної середньої та позашкільної освіти, які представили на розгляд журі 277 робіт за 9-ма розділами:

  • найпростіші автомоделі (45 робіт);
  • найпростіші авіа- та ракетомоделі (40 робіт);
  • найпростіші судномоделі (25 робіт);
  • найпростіші механічні ігри та іграшки, машини та механізми (41 робота);
  • ігри, іграшки та атракціони з використанням елементів електротехніки (21 робота);
  • вироби у стилі народних мистецтв та сучасного дизайну (25 робіт);
  • сувеніри та м'яка іграшка (28 робіт);
  • вироби в техніці оригамі та паперопластики (26 робіт);
  • макети будівель (26 робіт).

Команда Кам’янець-Подільського ЦДЮТ за результатами оцінювання посіла ІІ місце, а 15 конкурсних робіт із 21 представленої відзначені призовими місцями:

3 місце- Шмаль Максим (ЗОШ №17, гурток ПТМ)  за роботу БЗ-38;

3 місце – Букатар Андрій(ЗОШ №17, гурток ПТМ) за роботу вантажний гоночний автомобіль "AlcaN";    

2 місце – Глушанець Артем (ЗОШ №17, гурток ПТМ)за роботу пожежний автомобіль ПМЗ-2;    

3 місце– Дем’янів Ілля (СЗОШ № 5, гурток стендового моделювання) за роботу He 111H-6;     

3 місце – Савін Денис (НВК №3, гурток стендового моделювання) за роботу "Вітрильник";    

2 місце – Дудко Дмитро (НВК № 3, стендового моделювання) за роботу "Римська ГАЛЕРА";    

1 місце – Манчул Олександр (НВК № 3, стендового моделювання) за роботу "Пліт "Кон-Тікі";    

2 місце – Тихоход Юліана (ЗОШ №17, гурток ПТМ ) за роботу "Фестивальний Кам’янець";    

2 місце – Черкавський Максим (ЗОШ №17, гурток ПТМ ) за роботу "Циркова вистава";    

1 місце – Дем’янів Ілля (СЗОШ № 5, зразковий гурток "Різьблення по дереву") та Маркова  Соломія (НВК № 14, гурток "Виготовлення сувенірів") за роботу "Карусель";        

1 місце –  Майоров Олександр, учень ЗОШ № 11 за роботу "Весняна симфонія";  

3 місце - Борунов  Максим (ЗОШ № 10), Рапутіна  Марія (СЗОШ №1), Шкіль  Софія  НВК №9),  Сушко  Софія (Антей, гурток "Моделювання сувенірів") за роботу "Веселий кошик" в номінації м’яка іграшка;

2 місце – Буханевич Антон, учень ЗОШ № 11 за роботу "Лисичка";        

3 місце – Стаднік Андрій (ЗОШ №14, гурток ПТМ) за роботу "Макет Гідроелектростанції";    

3 місце – Кравчук Влад (СЗОШ № 5, гурток стендового моделювання) за роботу "Камера Редкліффа".

Роботи, які зайняли 1 та 2 місця будуть подані на Всеукраїнську виставку-конкурс у місто Київ в Український державний центр позашкільної освіти. Повідомляє міська рада.

Читайте також: "Остання столиця" отримала майже 700 тис. грн від Українського культурного фонду"

технічне моделювання виставка-конкурс
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
35 переглядів у травні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073