• Головна
  • У Кам'янці почали роботу щодо зміни шкільного харчування
10:12, 14 травня 2019 р.
Надійне джерело

У Кам'янці почали роботу щодо зміни шкільного харчування

Фото: "БАТЬКИ - НІНДЗЯ"   ГО " Батьківська Рада Камянця-Подільського"

Фото: "БАТЬКИ - НІНДЗЯ" ГО " Батьківська Рада Камянця-Подільського"

"Якщо ми засуджені на те, щоб їсти, будемо їсти добре", - А. Брійя-Соварєн. І робота в цьому напрямку має вестися з двох сторін: батькам необхідно прищеплювати здорові звички в їжі, а школа - забезпечити здоровий вибір.

ГО "Батьківська Рада Кам'янця-Подільського" проводила опитування серед батьків щодо якості, вподобань, побажань у сфері харчування наших дітей у навчальних закладах міста, неодноразово інформувала про нові тенденції реформування шкільного харчування в Україні, в тому числі про збірник рецептів для шкільних їдалень, розроблений шеф-кухарем Євгеном Клопотенко.

Ми зробимо все можливе, щоб реформувати шкільне харчування, - запевнила на сьогоднішній зустрічі С.В. Старченко, начальник управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради.

Також, готується службовий лист до міського голови на впровадження нових підходів до харчування дітей в школах та покращення матеріально-технічної бази харчових блоків в освітніх закладах. До кінця травня планується нарада з організаторами харчування, які виграли тендер, щодо погодження Держспоживспілкою запровадження технічних карт (рецептів), які наведені у посібнику Є. Клопотенка.

Вивчення, виваженість в доцільності, корисності, безпечності для здоров'я наших дітей, адже я сама мама і моя дитина незабаром піде до школи - пріоритет і першочергове завдання, - зазначила Катерина Христюк, технік-технолог з харчування управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради.

Отож, шановні батьки, якщо все складеться, як задумано, з 1 вересня 2019-2020 навчального року кам'янецькі дітки матимуть в шкільному раціоні більше привабливої їжі, яка беззаперечно має бути, в першу чергу, здоров'ю, корисною і безпечною. Як хотіла б кожна мама і тато!

Читайте також:"Чергова пожежа на Кам'янеччині"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#харчування #шкільне харчування #Клопотенко
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...