• Кам'янецькі студенти призери XIV літньої Універсіади України з дзюдо
11:59, 3 травня 2019 р.
Надійне джерело

Кам'янецькі студенти призери XIV літньої Універсіади України з дзюдо

23-25 квітня у місті Харкові відбулася XIV літня Універсіада України з дзюдо, в якій взяли участь 140 спортсменів, що представляли 41 виш із 19 областей.

Спортсмени Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка у своїй групі стали переможцями із сумою очок 407. З-поміж вишів вони зайняли третє місце, пропустивши вперед Сумський державний університет та Харківську державну академію фізичної культури, повідомляє пспортклуб університету.

Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали Антон Савицький (в/к до 100 кг) та Леонід Гасюк (в/к +100 кг). Срібну медаль виборола Ірина Хрящевська (в/к до 70 кг). Бронзовими призерами стали Вікторія Рудич (в/к до 70 кг), Уляна Кляпка (в/к до 78 кг), Анастасія Врублевська (в/к до 52 кг) та Сергій Мишалов (в/к до 60 кг).

В командному заліку чоловіча збірна також виборола бронзові медалі.

Залікові очки принесли Фарід Мамедов, Сандро Наверіані, Олексій бабенко, Юрій Горіславський, Євген Веркуш та Ганна Колосова.

Вітаємо спортсменів з гарними результатами!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію