• Головна
  • Вибираємо кутовий диван: цінні поради
Новини компаній
15:55, 24 квітня 2019 р.

Вибираємо кутовий диван: цінні поради

Новини компаній

Кутовий диван використовується для облаштування віталень, просторих холів, кухонь в житлових будинках і квартирах, прийомних, залів засідання, кабінетів керівників в офісах солідних компаній. Від якості і зовнішнього вигляду цього елемента оздоблення залежить комфорт користувачів і загальне враження від інтер’єру. Як правильно вибирати кутові дивани, які будуть довгі роки радувати зручністю експлуатації, естетикою, функціональністю.

Кутові дивани — переваги

В яких випадках кутовий диван доречніше прямої конструкції? Кутові дивани для облаштування житлового та офісного простору вибирають на підставі таких особливостей і переваг:

  • модель з кутом об’єднує в собі відразу кілька видів меблів — це диван, крісло, пуф і навіть повноцінне ліжко.

  • кутові конструкції підходять для кімнат будь-якої площі і конфігурації.

  • завдяки таким диванам вдається ефективно використовувати ті зони приміщень, які зазвичай залишаються незатребуваними, а саме — кути, всілякі ніші.

  • подібні меблі виглядають ефектно, респектабельно, вони прикрашають будь-який інтер’єр, незалежно від обраної стилістики та дизайну.

Кутові дивани більш місткі в порівнянні з прямими і підходять для великих сімей або людей, які вважають за краще відпочивати біля телевізора з максимальним комфортом. Такий варіант меблів — ідеальне рішення для власників однокімнатної квартири або студії, де потрібно облаштувати гостьову зону, яка легко перевтілюється в спальню.

Кутові дивани — види, критерії вдалого вибору

За призначенням виділяють дивани для:

  • вітальні;

  • спальні або дитячої;

  • кухні;

  • офісу.

Такі кутові м’які меблі відрізняє зазвичай розмір, наявність або відсутність спального місця, особливості трансформації, якість матеріалів для оббивки, каркаса і наповнювача. Для вітальні вибирають переважно дизайнерські моделі з тканини або натуральної шкіри, місткі в зібраному вигляді, що розкладаються в повноцінне ліжко. У спальню і дитячу підійде диван компактних розмірів і нейтрального дизайну із можливістю трансформації. Для кухні актуальні неглибокі моделі з максимальною площею для посадки гостей, зносостійкою оббивкою і наявністю внутрішнього ящика. Для офісу найкращі дивани з натуральної або штучної шкіри без механізму трансформації, але з великою кількістю місць.

Кутові дивани поділяють на групи за особливостями конструкції:

  • з фіксованим кріпленням елементів;

  • модульні;

  • з універсальним або тільки лівим, або правим розташуванням кута.

Меблі з першої групи вибирають зазвичай для офісів, невеликих віталень, для щоденного і частого використання в якості спального місця. Кут і бічні елементи такого дивана в процесі складання фіксуються один із одним за допомогою спеціальних металевих кріплень. Це забезпечує конструкції статичність, стійкість, надійність.

Модульні дивани більше підходять для сучасних, багатофункціональних інтер’єрів, так як вони представляють собою комплект з кута, боковин, козеток і інших елементів, які можна міняти місцями в залежності від певних потреб користувачів. Такі моделі рідко застосовують для щоденного сну. Вони більше підходять для комфортного перегляду ТБ.

Механізм трансформації кутового дивана в зручне спальне місце може бути:

  • Дельфін — найбільш популярна система. Для перетворення дивана в ліжко досить потягнути за спеціальний ремінець, висунути вперед і підняти нагору модуль, який розташовується під сидінням. В результаті всі частини дивана знаходяться в одній площині і утворюють рівне, міцне підґрунтя для відпочинку.

  • Єврокнижка — простий і надійний в експлуатації механізм: сидіння легко висувається вперед, а на його місце опускається спинка.

  • Акордеон — спосіб розсування простий і надійний: досить потягнути за прихований ремінець в нижній частині сидіння і воно рушить вперед, потягнувши за собою подвійну спинку. В результаті вийде безшовне рівне місце для комфортного і повноцінного нічного відпочинку.

  • Американська розкладка — утворює рівну безшовну підставку за рахунок висунення і закріплення на стійких ніжках матраца, що знаходиться в основі сидіння.

  • Французька розкладка — складений втричі матрац і сталеві ніжки ховаються в сидінні довгої сторони кута. Щоб їх дістати, необхідно підняти подушки і потягнути за спеціальну петлю.

Найбільш затребувані матеріали для виготовлення: флок, рогожка, велюр, вельвет, натуральна і штучна шкіра, тощо. Каркас міцних і надійних м’яких меблів виконаний з деревини і міцного ДСП. Такі матеріали забезпечать виробу довговічність і стійкість до високих навантажень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...