Сучасний кардіохірургічний центр у Кам'янці розпочав свою роботу

Фото: міська рада
Фото: міська рада

Сьогодні в Кам’янці-Подільському розпочало роботу відділення інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії від Хмельницького обласного кардіологічного диспансеру.

Розташувалося воно в кардіологічному відділенні міської лікарні на вул. Матросова.

З 1990 року ми працюємо над тим, щоб у кожному регіоні країни з’являлися такі заклади. На сьогодні це - 49 кардіохірургічний центр в Україні. В 32-х із них виконуються операції на відкритому серці, - зазначив очільник інституту Амосова. – Обласна програма боротьби з серцево-судинними захворюваннями є однією із найпрогресивніших. Якщо при інфаркті міокарда смертність в Україні складає 14%, то в Хмельницькій області – 7%. Коли в Києві – 19% при наявності більш ніж п’яти кардіохірургічних центрів.

Необхідність у відкритті такого відділення зумовлена кількістю серцево-судинних захворювань, які посідають перше місце серед причин смертності в усьому світі. Тільки в Україні майже 70% населення помирає від хвороб серця. Це – 400 тис. громадян у рік. Повідомляє прес-служба міської ради.

Сьогоднішня подія – це черговий приклад співпраці по вертикалі. Тепер кам’янчани зможуть отримувати всю необхідну спеціалізовану допомогу в лікуванні та діагностиці серцево-судинних захворювань, не долаючи сто кілометрів до обласного центру, - прокоментував міський голова.

Читайте також: "Кам'янецькі легкоатлети стали призерами ХІІ міжобласного турніру "Подільська весна 2019"

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
259 переглядів в червні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073