Поезія – душі перлин: зустріч із Маргаритою Шеверногою

Фото: Оксана Клімова ,завідуюча відділом обслуговування ЦРБ
Фото: Оксана Клімова ,завідуюча відділом обслуговування ЦРБ

З нагоди Всесвітнього дня поезії в рамках пункту європейської інформації (ПЕІ) що діє при Кам’янець-Подільській центральній бібліотеці вшанували її величність – Поезію.

Маргарита Шевернога, поетеса, авторка шістьох поетичних збірок, двох книжок перекладів з російської, новел і оповідань, літературних рецензій. Упорядниця і редакторка колективних збірок і альманахів порадувала своєю поезією молодь, студентів Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв режисерського відділу, повідомляє Оксана Клімова, завідуюча відділом обслуговування ЦРБ.

Переглянувши відео "Усе моє життя - цікава п’єса" про поетесу, зрозуміли, що поезія-найголовніше у її житті. Поряд з  її поезією прозвучала мелодія скрипки у виконані Віктора Шухтуєва, учня РДШМ, якому акомпанувала за фортепіано Марія Дубік, пісні прозвучали від Аріни Пономарьової, Анастасії Білик,учениць РДШМ. На згадку про теплу зустріч Маргарита Володимирівна подарувала бібліотеці свої книги.

Представлена література на книжковій виставці "Любителям  поезії" ознайомила відвідувачів книгозбірні з ліричними сонетами В. Шекспіра та Ф. Петрарки, віршами М. Цвєтаєвої, А. Ахматової, В. Симоненка, В. Стуса, Б. Олійника, П. Тичини, Л. Костенко, які вражають своєю романтичною схвильованістю та щедрістю почуттів, тонкою, проникливою лірикою; а також збірками подільських поетів.

Поезія – душі перлин: зустріч із Маргаритою Шеверногою, фото-1 Поезія – душі перлин: зустріч із Маргаритою Шеверногою, фото-2 Поезія – душі перлин: зустріч із Маргаритою Шеверногою, фото-3

Фото: Оксана Клімова ,завідуюча відділом обслуговування ЦРБ

Читайте також:"Кам’янець може отримати додаткову фінансову підтримку за те, що дружній до дітей та молоді"

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
43 перегляди в червні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073