• Головна
  • Під час робочого візиту до Франції Михайло Сімашкевич підписав сім міжнародних угод
11:56, 18 березня 2019 р.
Надійне джерело

Під час робочого візиту до Франції Михайло Сімашкевич підписав сім міжнародних угод

Фото: міська рада

Фото: міська рада

Увесь минулий тиждень міський голова Кам’янця-Подільського перебував із робочим візитом у самому центрі Франції – Парижі.

Разом із колегами – директором департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Майєю Гурською і представниками групи компаній "Нова будова" - Михайло Сімашкевич презентував інвестиційну та туристичну привабливість Кам’янця французьким інвесторам.

Було почуто не лише зацікавленість з їхнього боку нашим містом, але й підписано сім міжнародних угод. Повідомляє міська рада.

Далі - ключові моменти поїздки від міського голови:  

  • Діалог з інвесторами було проведено на досить серйозному рівні. Їх зацікавили всі презентаційні матеріали, які ми привезли з собою. І не лише про туристичний потенціал нашого міста, але й інвестиційну привабливість у всіх сферах діяльності.
  • Спілкувалися з сімома президентами інвестиційних фондів Франції. Одна з них – президент групи компаній "Advent" - спеціально прилетіла з Лондона до Парижа, щоб зустрітися з нами. Ще один наш співрозмовник - в минулому Прем’єр-міністр Франції.
  • Поїздка була надзвичайно продуктивною. Переговори пройшли за щільним і чітким графіком із кожним представником окремо.
  • З Франції ми привезли сім угод. Із трьома президентами є домовленість про приїзд до Кам’янця-Подільського влітку для проведення аудиту наших можливостей і підготовки проектних розрахунків. Першим, ким зацікавилися інвестори, стала група компаній "Нова будова".
  • Уперше, напевно, відчув таку повагу до нашої держави і міста зокрема.
  • Робота продовжуватиметься. Працюватимемо над тим, щоб презентувати місто на Міжнародному туристичному салоні, в якому зазвичай беруть участь всі країни світу. Є попередні домовленості і про нашу участь в березні 2020 року.
  • Ще раз переконалися в тому, що без розвитку інвестиційних і грантових програм жодне місто України не має перспектив економічного розвитку. У нас є для цього всі умови.

Читайте також: "Кам'янчани вибороли шість призових місць на чемпіонаті України з кікбоксингу"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#робочий візит #франція #міжнародні угоди
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...