![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
13:31, 14 березня 2019 р.
Надійне джерело
Поблизу Кам'янеччини святкування Дня народження закінчилося вбивством
![Фото: мережа Інтернет Фото: мережа Інтернет](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: мережа Інтернет
Кам'янець-Подільським міськрайонним судом ухвалено вирок у справі по обвинуваченню громадянина С. у вчиненні умисного вбивства (ч.1 ст.115 КК України).
Подія сталась у вересні 2016 року поблизу одного із сіл Новоушицького району, коли після святкування дня народження, дві молоді пари, вирішили поїхати за село, щоб постріляти з мисливської рушниці по пляшках.
Проте, під час поїздки між обвинуваченим та його рідною сестрою, дружиною загиблого, виник конфлікт. Чоловік, хотів захистити дружину, проте поплатився за це життям. Обвинувачений, тримаючи в руках рушницю, здійснив постріл, направлений в голову потерпілому. В результаті чого чоловік отримав відкриту проникаючу черепно-мозкову травму, від якої через півгодини помер. Повідомляє Кам'янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області.
В суді обвинувачений вину визнав частково, він не заперечив проти своєї причетності до заподіяння смерті, проте зазначив, що умислу вбивати родича не мав, і вийшло це внаслідок необережного поводження зі зброєю. Таку позицію обвинуваченого було розцінено, як спробу пом’якшити покарання.
Колегія суддів, дослідивши матеріали справи, визнала громадянина С. винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.115 КК України та засудила його до довготривалого позбавлення волі.
Читайте також: "Не використав субсидію - платиш менше"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
На Вашу думку у Кам'янці-Подільському існує проблема із гральним бізнесом
проголосувало 413 відвідувачів
Так
92,3%
Ні
3,9%
Мені байдуже
3,9%
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:06, 24 липня
19:07, 18 липня
00:09, 24 липня
00:07, 24 липня
00:09, 24 липня
live comments feed...
Коментарі