![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
09:09, 14 березня 2019 р.
Надійне джерело
У міськраді обговорили тариф за доступ до опор мереж вуличного освітлення
![Фото: мережа Інтернет Фото: мережа Інтернет](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: мережа Інтернет
У міськраді обговорили тариф за доступ до опор мереж вуличного освітлення, якими зокрема користуються Інтернет-провайдери. Представники останніх були присутніми на громадських слуханнях 11 березня.
Упродовж двох років користувачі сплачували 7,5 грн ( в тому числі й ПДВ) в місяць за доступ до однієї опори, і ця сума є однією з найнижчих, порівняно з іншими містами.
Зі слів директора департаменту ЖКГ Олександра Бабчинського, Кам’янець досить продуктивно використав ці кошти. Адже вдалося розвинути мережу відеоспостереження, реалізуючи проект "Безпечне місто". В його рамках по місту встановлено 23 камери відеонагляду. Йдеться на офіційному сайті міськради.
Наразі ж департамент переглянув тариф, провівши розрахунок вартості доступу до однієї мережі. Визначена приблизна ціна - 15 грн. Однак вона буде ще обговорюватися робочою групою впродовж тижня, а тоді чекатиме рішення виконавчого комітету.
Крім того, під час обговорень була озвучена пропозиція провести інвентаризацію і маркування мереж певним кольором. Це дасть можливість уникнути хаотичної кабельної павутини по місту та розрізняти, якому провайдеру належить той чи інший кабель.
Читайте також: "На Кам'янеччині тричі судимий чоловік пограбував свою попутницю"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
На Вашу думку у Кам'янці-Подільському існує проблема із гральним бізнесом
проголосувало 413 відвідувачів
Так
92,3%
Ні
3,9%
Мені байдуже
3,9%
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:10, 24 липня
14
10:28, Сьогодні
10:00, 19 липня
15
12:50, 17 липня
1
07:39, 17 липня
1
live comments feed...
Коментарі