• Головна
  • ОТГ Кам'янеччини звітують про свої здобутки за перший рік
16:12, 11 березня 2019 р.
Надійне джерело

ОТГ Кам'янеччини звітують про свої здобутки за перший рік

Фото: Жванецька ОТГ

Фото: Жванецька ОТГ

Двадцять шосте лютого став знаковим днем у житті Жванецької ОТГ, адже саме у цей день відбулась подія, яку з нетерпінням очікували усі небайдужі до долі громади. Цією подією став звіт сільського голови Криворучко Тетяни Володимирівни.

Численні здобутки молодої громади за перший рік не можуть не вражати. У вступному слові Тетяна Володимирівна подякувала усім тим, без кого висока результативність діяльності громади була б неможливою. Так кропітка праця злагодженого механізму сільського голови, виконавчого комітету та депутатського корпусу довела, що навіть маючи невеликі ресурси, можна досягти значних результатів за короткий період часу.

Проведена оптимізація шкіл, впроваджено перший етап державної програми "Нова українська школа", відремонтовані приміщення перших класів за новітніми вимогами, закуплено інтерактивне обладнання, новенький шкільний автобус, проведена заміна опалювального обладнання на більш енергоефективне у Ластовецькій гімназії; проведено перший етап і заплановано другий етап реконструкції системи водопостачання в селі Жванець; відновлено діяльність комунального підприємства "Ластовецьке", діяльність якого уже можна спостерігати в усіх куточках громади, а з придбанням трактора та спеціального обладнання робота закипить ще активніше; проведено чимало масово-культурних заходів, які уже не поступаються районним; відремонтовано адмінприміщення Жванецького будинку культури, де розміщується апарат сільської ради, що дозволило створити комфортні умови і для персоналу, і для відвідувачів.

Це перші кроки надзвичайно вагомі та важливі, адже колишні сільські ради не володіли таким функціоналом та обов’язками; механізм надання послуг та співпраці з громадянами також довелось адаптувати до нових вимог і стандартів. Повідомляє Жванецька ОТГ.

Також на черговій 17-й сесії окрім звіту сільського голови депутати заслухали і звіт директора КП "Ластовецьке" Козака Сергія Вікторовича, зокрема на порядку денному було розглянуто та прийнято понад 40 важливих питань, уточнень до бюджету на 2019-й рік та ряд програм соціально-економічного розвитку.

Варто зазначити, що під час виступу Тетяни Володимирівни було оприлюднено зокрема і статистичну інформацію про діяльність ОТГ нашої області за минулий рік. Особливо приємним є той факт, що наша громада впевнено тримається у першій двадцятці з сорока двох громад області, а прогнозовані темпи росту передбачають значний ріст протягом 2019 року.

Читайте також: "Влада і ресторатори Кам'янця співпрацюватимуть задля збагачення міського бюджету"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так
92,3%
Ні
3,9%
Мені байдуже
3,9%
#жванецька отг #звіт #робота отг
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...