![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
11:08, 11 березня 2019 р.
Надійне джерело
Ремонтуватимуть дитячі майданчики, будуватимуть спортивні: рішення засідання виконкому
![Фото: мережа Інтернет Фото: мережа Інтернет](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: мережа Інтернет
Розглянули члени виконавчого комітету близько 80-ти питань.
На початку засідання міський голова привітав вихованців президента міської федерації тхеквондо Сергія Чайки з перемогами і вручив нагороди:
- за високі спортивні результати, розвиток паратхеквондо та популяризацію міста на європейському і світовому рівнях Романа Іванюка - бронзового призера відкритого Чемпіонату Азії з паратхеквондо;
- за досягнення високих спортивних результатів, розвиток тхеквондо та популяризацію міста на європейському рівні Олега Маматова - бронзового призера Чемпіонату Європи з тхеквондо ВТФ;
- Давида Нестерова - бронзового призера Чемпіонату Європи з тхеквондо ВТФ;
- Даніїла Майданюка - бронзового призера Чемпіонату Європи з тхеквондо ВТФ.
Також члени виконавчого комітету прийняли рішення про надання матеріальної допомоги малозабезпеченим і членам сімей загиблих учасників АТО. Надали дозвіл департаменту житлово-комунального господарства на виконання капітального ремонту дитячого майданчика на вул. Гагаріна, 13 і будівництво спортивного майданчика для BMX (спортивних велосипедів) та скейт-стилів катання в парку Героїв Євромайдану. Повідомляє міська рада.
Розглянуто низку питань, пов’язаних із пасажирськими перевезеннями, зарахуванням на квартирний облік, дітьми, котрі опинилися в складних життєвих обставинах.
Також за дорученням міського голови Михайла Сімашкевича було розроблено, а сьогодні затверджено план поточного ремонту доріг на 2019 рік – "дорожню карту". Загальна вартість проекту – 9,2 млн грн. Кошти на його реалізацію передбачені не лише з міського, а й обласного бюджетів.
Читайте також: "Шквальний вітер зірвав покрівлю теплового блоку по вул. Миколи Гордійчука"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
На Вашу думку у Кам'янці-Подільському існує проблема із гральним бізнесом
проголосувало 413 відвідувачів
Так
92,3%
Ні
3,9%
Мені байдуже
3,9%
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:06, 24 липня
19:07, 18 липня
00:09, 24 липня
00:07, 24 липня
00:09, 24 липня
live comments feed...
Коментарі