• Головна
  • Дунаєвеччина перевиконала минулорічний фінансовий план на 13 млн грн
13:57, 30 січня 2019 р.
Надійне джерело

Дунаєвеччина перевиконала минулорічний фінансовий план на 13 млн грн

Фото: мережа Інтернет

Фото: мережа Інтернет

Про перспективи наповнення до місцевого бюджету в 2019 році та взаємодію з органами місцевого самоврядування в цьому напрямку розповіла учасникам другого засідання Ради регіонального розвитку району начальник Дунаєвецького управління ГУ ДФС у Хмельницькій області Наталія Баранюк.

У заході взяли участь керівники району, голови об’єднаних територіальних громад району, члени Ради регіонального розвитку, представники бізнесу та громадських організацій.

Основним завданням ДФС спільно з райдержадміністрацією та об’єднаними територіальними громадами району є забезпечення надходжень до державного та місцевого бюджетів, зазначила у своєму виступі Наталія Баранюк. Посадовець підвела підсумки проведеної у 2018 році роботи та окреслила перспективи на 2019 рік, підкресливши, що основними складовими наповнення місцевого бюджету є прибутковий податок, земля, нерухомість та єдиний податок.

Так у 2018 році до місцевого бюджету забезпечено надходжень 171 млн. грн. при плані 159 млн. грн., тобто до місцевого бюджету надійшло на 13 млн. грн.. більше надходжень ніж було заплановано. До державного бюджету заплановано 114 млн. грн., забезпечено 124 млн. грн., тобто на 10 млн. грн.. перевищили заплановану суму надходжень. У січні 2019 року до державного бюджету очікується надходжень 17 млн. грн., а у січні 2018 року надходження до державного бюджету становили 9 млн. грн.. До місцевого бюджету у січні очікується 16 млн. грн.., а у січні 2018 року – 13 млн. грн. Повідомляє ДФС у Хмельницькій області.

Продовжуючи бюджетну тему, керівник райдержадміністрації, голови Ради регіонального розвитку Дунаєвецького району Олександр Бернашевський акцентував увагу учасників зустрічі на тому, що відповідно до аналітичних розрахунків протягом наступних трьох років потрібно підняти надходження до місцевого бюджету на 30 відсотків:

Якщо цього досягти, то тоді буде можливість активно впливати на розвиток району. Для цього потрібно об’єднати зусилля та спільно працювати над формування місцевого бюджету.

Також у ході засідання голови об’єднаних територіальних громад району внесли свої пропозиції щодо включення проектів в розрізі населених пунктів до Стратегії розвитку району на 2019-2021 роки.

Лише завдяки зусиллям бізнесу, влади і громади ми системно наповнюємо бюджети усіх рівнів. Важливо, що головну скрипку у цьому бюджетному оркестрі відіграють об‘єднані територіальні громади району, які цілісно і органічно доповнюють спільну системну роботу. У ході робочих зустрічей ми маємо змогу відкоригувати наші дії, попрацювати над вирішенням проблем і взагалі почути один одного, - резюмувала керівник.

Читайте також: "21-річного кам'янчанина спіймали за крадіжкою елітного алкоголю"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дунаєвеччина #фінанси #13 млн грн
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...