• Головна
 • Перелік лікарів та послуг у реорганізованому стоматвідділенні Кам'янець-Подільської міської поліклініки №1
10:19, 23 січня 2019 р.
Надійне джерело

Перелік лікарів та послуг у реорганізованому стоматвідділенні Кам'янець-Подільської міської поліклініки №1

Фото: Медицина Кам'янця

Фото: Медицина Кам'янця

З 13 листопада 2018 року комунальне підприємство "Кам'янець-Подільська міська стоматологічна поліклініка" реорганізоване у стоматологічне відділення Кам’янець-Подільської міської поліклініки №1.

Чисельність відділення складає 35 працівників.

Завідувачем стоматологічного відділення призначено Наталію Григорівну Боршуляк-Пастух, яка дала перелік лікарів та послуги, які вони надають. 

В стоматологічному відділенні здійснюють прийом лікарі-стоматологи хірурги Костишин Анатолій Ігорович та Гожик Максим Анатолійович.

Надаються послуги: видалення тимчасового зуба, видалення зуба складне, накладання швів на лунку після видалення зубів, складне видалення кореня, розкриття абсцессу, дренування, альвеолектомія, резекція капюшона, резекція верхівки кореня зуба, розтин абсцесу з наступним дренуванням.

Лікарі-стоматологи терапевти:

 • Бородкіна Інга Аркадіївна 
 • Стахів Максим Орестович 
 • Дмитрюк Юрій Георгійович
 • Демідчик Катерина Віталіївна
 • Боршуляк Наталія Григорівна
 • Слинчук Сергій Анатолійович

Надаються послуги: лікування карієсу, пульпіту, періодонтиту, захворювань слизової облонки порожнин рота.

Лікарі-стоматологи дитячі:

 • Фурманчук Тетяна Миколаївна
 • Борис Світлана Антонівна 

Надаються послуги: лікування карієсу, пульпіту, періодонтиту, захворювань слизової облонки порожнин рота, видалення молочного зуба.

Лікарі-стоматологи ортопеди:

 • Шевчук Іван Петрович
 • Холошнецька Іванна Іванівна
 • Синюк Вадим Вадимович 

Надаються послуги по протезуванню.

Лікар-стоматолог ортодонт Синявський Геннадій Миколайович.

Надаються послуги: повний об'єм ортодонтичних послуг зі знімною та незнімною техніками. Про це йдеться на сторінці "Медицина Кам'янця" у Facebook.

Наталія Григорівна також інформувала про роботу відділення: 

"В першу чергу людина, що прийшла у стоматологічне відділення, повинна звернутись до реєстратури. Якщо у пацієнта є картка - він направляється до вільного на той час лікаря, якщо картка відсутня – її потрібно завести, представивши посвідчення особи. Якщо людина є пільговиком (перелік пільговиків вивішено біля реєстратури), то вона має представити паспорт, документ який, засвідчує пільгу, та їх копії.

Якщо людина цілеспрямовано хоче потрапити до певного лікаря, ніхто не робитиме перешкод, аби перенаправити її до іншого спеціаліста. Якщо пацієнт не визначився із лікарем, йому можуть порадити того спеціаліста, який на даний час менше завантажений. 

На сьогодні пацієнти записуються на прийом безпосередньо у самого лікаря. Та у планах для зручності людей також проводитиметься запис за двома мобільними телефонами:

+ 0380731557218 - реєстратура;

+ 03800731557216 – ургентна допомога. 

Про час вступу у дію запису за цими телефонами повідомимо додатково.

Пацієнти із гострим болем будуть обслуговуватись позачергово.

Планується у подальшому, що ургентна (невідкладна) допомога надаватиметься лікарями-стоматологами також у приймальному відділенні Кам'янець-Подільської міської лікарні цілодобово. Там теж працюватиме мобільний телефон, який буде повідомлено додатково. 

Хочу наголосити на змінах, які відбулися останнім часом у відділенні. Було зроблено косметичні ремонти у кабінетах, для кожного кабінету було закуплено і встановлено спеціальну установку для зберігання стерильних інструментів. Для покращення роботи також придбана компресорна установка, сухожарові шафи, багато сучасних дезінфікуючих засобів.

Також хочу звернути увагу громадян, що наше відділення – частина бюджетної установи, тож закупівля проводиться виключно сертифікованих матеріалів, які є дорожчими, ніж десь з рук, але гарантують зазначену якість. Матеріали різних цінових пропозицій, отже є можливість їх вибору на будь-яку кишеню".

Читайте також: "Хмельниччина та Тернопільщина з'єднали прапор України воєдино"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#стоматполіклініка #послуги стоматполіклініки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...