• Головна
  • Кам'янецькі громадські активісти прозвітували про свою діяльність
12:29, 22 січня 2019 р.
Надійне джерело

Кам'янецькі громадські активісти прозвітували про свою діяльність

Фото: міська рада

Фото: міська рада

Громадська організація "Творче об’єднання художників і письменників "Кам’яний острів" започатковує незвичну традицію – звітувати про свою діяльність за минулий рік зі спеціально підібраним хештегом #ГромадськийЗвітChallenge і пропонує долучитися до неї всім іншим молодіжним активістам.

Таким чином реалізовуватиметься й одне із завдань ініціативи ЮНІСЕФ "Громада, дружня до дітей і молоді", над реалізацією якої місто працюватиме впродовж двох років, а саме – "право бути почутим".

Члени громадської організації детально розповіли про чотири проекти, які було реалізовано в 2018-му, в тому числі за рахунок коштів міського бюджету.

Найпомітніший проект, до якого була долучена ГО – це міжнародний кінофестиваль "Бруківка". Директор фестивалю Андрій Заєць нагадав, що впродовж 5 місяців прийому робіт на кінофестиваль "БРУКІВКА" було надіслано 3243 роботи із понад 120 країн світу. Більше 130 робіт – українського виробництва. Фільми приймалися у 4 номінаціях: художній професійний  фільм, художній аматорський фільм, анімаційний фільм та соціальна реклама. У фінал пройшло понад сто відеоробіт. Принагідно Андрій анонсував Міжнародний фестиваль молодіжного кіно "Бруківка-2019", що відбудеться 11-15 вересня у нашому місті.

Наступний проект -  Всеукраїнський культурний форум "Кам’яний острів" IV. Метою заходу було представити на широкий загал практики молодіжного сектору, які мають перетин з культурною сферою. Основними заходами форуму є: тематичний лекторій, презентації успішних громадсько-культурних проектів, майстер-класи, воркшопи, творчі зустрічі. Завдяки фінансовій підтримці від Кам’янець-Подільської міської ради, команді форуму вдалося організувати багато культурних заходів серед яких літературно-музичний вечір, дві стратегічні сесії, презентації та кінопокази та багато цікавих культурних подій. Повідомляє міська рада.

Ще один проект соціальної сфери – "Вартові дерев - активні громадяни міста". Проект ГО реалізувала за фінансової підтримки міської ради в рамках конкурсу проектів громадських організацій, що проводився департаментом соціального захисту населення виконкому міської ради. Актуальність тематики стала очевидна під час дитячої стратегічної сесії, яку громадська організація провела під час форуму "Кам'яний острів". Виявилося, що роз'яснення щодо Громадського бюджету є надзвичайно актуальними для молоді міста. Тож було видано яскраві брошури, де у доступній формі роз’яснено, що робити із механізмом громадського бюджету.

Мабуть, проектом року для ГО "Кам’яний острів" стало відкриття молодіжного центру за фінансової підтримки міської ради. 

У рамках  конкурсу, що проходив у лютому 2018 року, було виділено 50 тис. на облаштування приміщення молодіжного центру. Метою діяльності центру є сприяння соціалізації та самореалізації молоді, інтелектуальному, моральному, духовному розвитку, реалізації її творчого потенціалу та національно-патріотичному вихованню, популяризації здорового способу життя, працевлаштуванню та зайнятості у вільний час, молодіжному підприємництву, забезпеченню громадянської освіти молоді та розвиток волонтерства, підвищення рівня мобільності молоді.

Також додамо, що 28 січня за участю делегації з Міністерства молоді та спорту України та гостей зі Львова в Кам’янці-Подільському відбудеться форум молодіжних проектів "Ініціатива-19". Нагадаємо, що цьогоріч наше місто отримало статус Молодіжної столиці України.

Читайте також: "Більше 1 800 осіб з інвалідністю отримали технічні та інші засоби реабілітації за рахунок Фонду"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#громадські організації #звіт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...