• Головна
  • Кам'янець-Подільське лісництво продало дров на понад 9 млн гривень
17:27, 23 листопада 2018 р.
Надійне джерело

Кам'янець-Подільське лісництво продало дров на понад 9 млн гривень

Кам'янець-Подільське лісництво продало дров на понад 9 млн гривень

Через подорожчання природного газу динаміка використання дров паливних для населення та для опалення соціальних закладів зростає.

ДП "Кам’янець-Подільське лісове господарство" з початку року реалізувало майже 13 тисяч кубометрів  дров паливних на суму понад 9 мільйонів гривень, повідомляє прес-служба Кам’янець-Подільського лісгоспу.

Коли підприємство декілька років тому придбало дровокольний верстат РЦА-400 словенської компанії "Тайфун",  був деякий сумнів, чи оправдає обладнання себе? Та на Дунаєвецькому лісозаготівельному пункті зуміли ефективно налагодити виробництво дров колотих із низькосортної деревини твердих порід, облаштували склад зберігання готової продукції. Сьогодні дрова колоті  успішно реалізуються не тільки на внутрішній ринок, а й закордонним споживачам. Цього року за рахунок збільшення використання дров’яної деревини твердих порід виготовлено та реалізовано 463 кубометри сухих дров колотих. З них сума експорту складає 740 тисяч гривень.

Виробництво дров колотих збільшило обсяг реалізації продукції з доданою вартістю та покращило фінансовий стан підприємства. Отримані кошти вкладаються в розвиток виробництва, проведення лісогосподарських заходів з догляду, захисту та формування деревостанів.

Фото:Прес-служба Кам’янець-Подільського лісгоспу

Читайте також:"(Не)зрошувані землі в Україні: мільярдні збитки вже і загроза спустелювання в недалекій перспективі"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так, я вважаю, що потрібно відстоювати свої права.
36,4%
Ні, мені здається, що людям просто нема чим зайнятись.
57,6%
Мені всеодно.
6,1%
#дрова #лісництво #дерева
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...