Міський етап учнівської олімпіади з біології визначив представників на область

Міський етап учнівської олімпіади з біології визначив представників на область, Ірина Ільницька

18 листопада на базі ЗОШ №2 проведено II етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, в якому взяли  участь 69  учнів міських закладів загальної середньої освіти та закладів освіти обласного підпорядкування.

У листопаді розпочався II етап предметних олімпіад - міський. Перший етап – це загальношкільний, під час якого учні пишуть олімпіадні роботи, а найкращі проходять у наступний етап та представляють школу на міському рівні.

Учні загальноосвітніх шкіл хвилюються, адже переможці міського етапу відправляться представляти місто на обласний етап, і щоб не говорили, у сучасному суспільстві модно бути розумним та здобувати призові місця на різноманітних конкурсах, адже дитині це додає впевненості та розуміння, що високий рівень знань розширює можливості та шляхи реалізації.

Міський етап учнівської олімпіади з біології визначив представників на область, фото-1

Фото: Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради

Призерами олімпіади стали:

8 клас:

  • III місце - Юр'єв Ілля, ЗОШ №2 (вчитель Гой Н.В,); Печенюк Дарія, СЗОШ №5 (вчитель Адамчук І.П.); Заболотна Ірина, НВК №9 (вчитель Александрова К.В.); Янчук Валерія, НВК №14 (вчитель Овчаренко А.М.); Янчук Єлизавета, НВК №14 (вчитель Овчаренко А.М.).
  • II місце - Гончарук Мар'яна, ЗОШ №7 (вчитель Мещишина Г.Г.); Слива Вікторія, ЗОШ №7 (вчитель Мещишина Г.Г.); Мальченко Ольга, ЗОШ №8 (вчитель Кальчук О.О.).
  • I місце - Марков Андрій, ліцей (вчитель Довбуш В.М.).

9 клас:

  • III місце - Мойко Олександр, ЗОШ №7 (вчитель Куньковська Н.О.); Тимчук Ірина, ЗОШ №10 (вчитель Сокальська С.М.); Пазич Юліана, НВК №14 (вчитель Овчаренко А.М.); Жмурко Назар, НВК №14 (вчитель Овчаренко А.М.); Колісник Уляна, ЗОШ №17 (вчитель Франчук М.І.).
  • II місце - Гусакова Єлизавета, ЗОШ №7 (вчитель Куньковська Н.О.); Юдін Олександр, ЗОШ №15 (вчитель Толстюк Т.М.); Яровий Марко, ліцей (вчитель Новаковська В.С.).
  • I місце - Чепурний Дмитро, ліцей (вчитель Новаковська В.С.).

10 клас:

  • III місце - Семенишен Максим, НВК №3 (вчитель Христофор І.М.); Кухар Катерина, ЗОШ №8 (вчитель Кальчук О.О.); Доротюк Вікторія, ЗОШ №17 (вчитель Франчук М.І.).
  • II місце - Калініченко Каріна, ЗОШ №7 (вчитель Мещишина Г.Г.); Буток Крістіна, НВК №14 (вчитель Овчаренко А.М.); Хомов Валентин, НВК №14 (вчитель Овчаренко А.М).
  • I місце - Уриш Вікторія, ліцей (вчитель Новоковська В.С.).

11 клас:

  • III місце - Гаврилюк Максим, НВК №3 (вчитель Христофор І.М.); Коваль Христина, СЗОШ №5 (вчитель Лотоцька Г.Г.); Слободян Анастасія, ЗОШ №6 (вчитель Зацерковна О.М.); Подгурний Давід, НВК №13 (вчитель Ставнійчук А.О.); Нетеча Єлизавета, НВК №14 (вчитель Овчаренко А.М.); Соловей Олена, ЗОШ №17 (вчитель Франчук М.І.).
  • II місце - Суховерко Назарій, ЗОШ №7 (вчитель Куньковська Н.О.); Шкорбецька Юлія, ЗОШ №12 (вчитель Остапчук С.Г.).
  • I місце - Мозолюк Дарія, ліцей (вчитель Новаковська В.С.).

ЗООП:

  • II місце - Булик Анна, спец.школа-інтернат "Славутинка" (вчитель Дуда Ю.С.); Палійчук Артем, КПЛзПВФП (вчитель Слободян Л.І.).
  • I місце - Ткаченко Артур, спец.школа-інтернат (вчитель Миколюк Р.О.); Кучменко Максим, КПЛзПВФП (вчитель Столяр Т.Г.); Троян Денис, КПЛзПВФП (вчитель Слободян Л.І.).

Вітаємо переможців та бажаємо наснаги здобути перемогу в наступному етапі.

Читайте також:"У Кам'янці обговорили особливості інклюзивної освіти"

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
249 переглядів в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073